Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. augusztus 14.

Kategória:   Samponok

ilona1980

2017. január 13.

Nem csodaszer, a joico szerintem fényévekkel jobb. Ez volt az a sampon a schwarzkopf bc samponok közül, ami talán a legszebb hatást keltette, de egy hónap használat után korpat okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Grumpi

2015. március 4.

Minden Bonacure termék fantasztikus.Aki meg engedheti magának annak csak ezt ajánlom.Ha megtalálod a hajadnak megfelelő kombinációt akkor csodákra képes.Az én festett hajam ezt a sampont és a hidratáló balzsamot szereti a legjobban,tehát érdemes kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

szivi81

2014. február 15.

Egyszer vettem, valami miatt akkoriban nagyon zsírosodott a hajam, és fodrász ajánlotta. Mindent leszed a hajadról, az tuti, de nekem nagyon száraz és gubancos volt a hajam már a leöblítés után is, ezen a balzsamja sem nagyon javított, alig lehetett kibogozni a hajam. A zsírosodást nem gátolta meg, de frissen mosva nagyon szép volt a hajam. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Kokapu

2013. április 21.

Az én zsíros hajamra az eddigi legtökéletesebb, pedig már sokat kipróbáltam. Elég drága, és körülményes a beszerzése (fodrászkellékesnél lehet kapni), de most legutóbb már 1250 ml-est vettem, így azért árban is korrektebb, és tovább is elég. Nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

bara89

2012. július 3.

Nekem ajánlották, kaptam belőle egy hónapra elegendő mintát. Nagyon kevés kell belőle, mert nagyon habzik. Remek illata van, és szuper tiszta lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

csillag1219

2011. augusztus 14.

Azért vettem, hogy hajfestés előtt kimossam a hajamból a sok szilikont (az intenzívebb hajszín reményében). A célt tökéletesen ellátta, a haj "csikorgott" a tisztaságtól, a Balea Best Age hajbalzsammal kombinálva (az is szilikonmentes) szép csillogó lett a hajam. Ajánlják zsíros hajra is, de szerintem kicsit túlságosan szárítja a fejbőrt, mert nekem elég gyorsan zsírosodott utána. A csomagolása alul ezüstös és Deep Cleansing van ráírva. A sampon maga finom illatú, átlátszó, az állaga közepesen folyékony és nem kell belőle sok, mert nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol