Schwarzkopf

Ár:   4220 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Hajápolók

Argánolajjal teszi egyenletessé a hajat a kiemelkedő fényért anélkül hogy elnehezítené a hajat. Minden hajtípusra. A már megszárított, megformázott hajra kell permetezni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mrsgrob

2014. október 2.

Hajfényt kerestem, ami selymes, nem csillogó, de egyértelmű fényt ad a hajamnak formázás után. Alapvetően egészséges és fényes a hajam, sűrű, vékonyszálú, nagyon rövid. Ámde a hajformázók után, amikből mattot szoktam választani hogy ne nehezítsék el a hajam - kevésbé fényes. Nos ez a spray segít ezen, igazán szép fényt ad. Nem ragad, nincs olajos érzete, nem nehezíti el a hajam és nagyon kellemes, visszafogott illata van.
Online vettem és kissé meglepődtem az első összetevőnél, de az igazság az, nem érzem hogy szárítaná a hajam vagy rontana a minőségén. Talán mert jó hajbalzsamot és jó hajszérumot használok minden hajmosás után felváltva, majd matt krémwaxal formázom és csak ezután fújom ezt a hajamra.
Az eredménnyel maximálisan elégedett vagyok, az denaturált alkohol összetevő első helye miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone