Schwarzkopf

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bambino97, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Samponok

Keratin Restore hajápoló sampon minden szőke hajra. Növeli a szőke haj ragyogását és fokozza fényességét.

blondiebunny

2020. január 2.

Megmondom őszintén, nagy reményekkel vettem meg, de nem teljesen tudta hozni szegényke, amit vártam. Negatívuma volt, hogy igazából (annak ellenére, hogy elég drága), nem nagyon javított a hajamon, nehezen habzik fel, sok kell belőle, és kicsit fakóbb is a hajam a használatakor, pedig a pakolóit és egyebeit is használtam hozzá, legalább 2 hónapig. Ami pozitív volt, hogy sokáig bírta a hajam vele zsírosodás nélkül, csodás illata és elegáns flakonja van, és fenntartotta a festett szín árnyalatát is. Összességében 2 csillagocskát levonok, nem szívesen, mert a Blondme festékeit viszont csípem. =(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

misstunic

2018. április 28.

Évek óta festett szőke, száraz hajam van én nagyon törik a vége. Azt hittem végre megtaláltam azt a sampont ami segít ezen de ismételten csalódnom kellett, eléggé szárít, és tonnányi kell a hajmaszkjából (ami nem rossz, de nem is a balzsamokkal van általában bajom) hogy normálisan nézzen ki megszárítva a hajam. Két csillagot kap mert más ápolókkal azért "oké" , és addig még használom amíg nem találok valami jobbat, de kezdem már nagyon unni hogy erre a hajtípusra konkrétan semmi használható nincs, és csak dobom ki folyamatosan a pénzt a húdeprofi termékekre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Nofretiti181

2018. április 2.

Ez volt az első professzionális termék, amit kipróbáltam és számomra nagy csalódás volt. Sok kell belőle, ragad, tapad, nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Reka05

2017. szeptember 14.

Nyár közepe felé szőkítettem ki a hajam végét a fodrászommal, akkor kérdeztem tőle milyen termékeket ajánlana festett szőke hajra. A Blondme családot ajánlotta, már lassan 3 hónapja használom ezt a sampont egy keratinos Blondme balzsammal együtt és azt kell mondjam megérte az árát. Mivel professzionális fodrásztermékek, ezért kicsit borsosabb az áruk, bár még így sem annyira, mint a Joico termékeknek. A fodrászomtól a két terméket 5000 Ft körüli összegért vettem ha jól emlékszem, viszont a Notino oldalán is megtaláltam őket. Mivel onnan házhoz is hozzák lehet legközelebb itt szerzem be őket, főleg ha mást is szeretnék rendelni onnan akkor egybe meg tudok vásárolni mindent.
Nagyon jó puha lesz tőle a hajam, szépen visszaadja a szőke színező színét és fényét a hajon (én még pluszban ilyen pigment spray-t is kaptam a fodrászomtól ami a szőke színt szépen mindig "visszaállítja" amikor hajmosás után befújom vele). Az illatuk isteni, mindig amikor hajat mosok olyan érzés, mintha a fodrásztól jöttem volna :)
Szerencsére semmi irritációt nem okozott, nem lett korpás a fejbőröm sem tőle. Kivárom még meddig fog kitartani a kis készletem belőle, de eddig ha leosztom havi szinten nekem megérte az árát. Persze ezt mindenkik döntse el saját maga mennyit ér meg neki költeni hajápolási termékekre, én elhatároztam, hogy igyekszem a hajammal jobban törődni, ezért szerintem biztosan újra fogom még venni ezeket a Blondme termékeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Panni21

2017. július 18.

Gyönyörű fényt ad a hajamnak, napsütésben olyan, mintha színaranyból lenne. Már mosás közben egészen más szerkezetűnek tűnik, mintha erősebb lenne szárítás után azonban előjönnek a negatívumok. Bár dúsabbnak és tömöttebbnek érzem a hajam, nagyon kiszárítja. Rengeteg olaj, krém kellett hozzá, hogy ne érezzem tapintásra seprűsnek, bár látványra rendben, szépen lesimítja a felszínét, egyenessé teszi.
A csomagoláson egy perc hatóidőt ajánlanak, de örülök, hogy nem hagytam rajta, csak jobban kiszáradt volna :(
Csak mintám volt belőle, még egy használatnyi maradt. A szárító hatás miatt nem fogom megvenni teljes méretben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.