Schwarzkopf

Ár:   2200-4500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: klaris171, az összetevőket feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   2200-4500 Ft
Kategória:   Hajápolók

Az intenzív formula megerősíti és regenerálja a törékeny világosított és szőkített haj szerkezetét. A fejlett technológiával előállított hosszúláncú szilikonok biztosítják a rendkívül sima hajfelszínt. Nedvességgel tölti fel a hajat.

SaraSzoke

2021. június 15.

Nekem 9esre van szőkitve a hajam hamvas szőkére több mint 10 éve. Emellett a hajam hosszú, a könyökömig ér.
Picit más a csomagolása annak amit én vettem, talán megújult azért. Nagyon jó cucc! A samponjàval együtt használom és a hajam imádja. Nagyon sürű, sokáig elég hosszú hajra is. Én 20 percre fent szoktam hagyni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Kmerci

2021. április 29.

Kis zacskós próbacsomagot vettem belőle a samponnal együtt, az első használat alapján írom (10 percig hagytam a hajamon hajtöveket kihagyva), hogy nagyon jót tett a hajammal, nem nehezítette el, könnyen kimosható, és a samponnal együtt használva nagyon jó állagúvá, fényessé, könnyen kifésülhetővé tette a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid