Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2011. december 1.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A vastag szálú, durva tapintású, törékeny és rakoncátlan haj nedvességgel történő feltöltésére. Bio termesztésű aloe vera kivonatot, természetes olíva olajat és panthenolt tartalmaz. Sűrű, krémes hajpakolás, mely intenzíven fejti ki hatását, hidratálja és puhítja a törékeny, száraz hajat és megelőzi göndörödését és sztatikus feltöltődését.

ceglediingo89

2016. november 8.

Egy barátnőm ajánlotta, fodrászkellékesnél épp 50% olcsóbb volt, gondoltam kipróbálom akkor. Nekem már első használat után zseniális volt, pedig nagyon száraz és töredezett a hajam. Kíváncsi leszek milyen lesz 1 hónap után :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

agneza

2012. november 20.

Fodrász ajánlotta nekem is, de nem voltam tőle elragadtatva. Elhasználom, de nem veszem újra. Egyáltalán nem éreztem, hogy olyan nagyon hidratálta volna a hajam, mint azt a marketingszöveg hirdeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Esszé

2011. november 18.

Igazából a fodrászom ajánlotta, mert nagyon száraz a hajam. Többféle hajpakolás után ezt választottuk, mert gyors, tápláló és isteni az illata. Végül is nem mindegy, hogy 5 percet vagy negyedórát üldögélek a pakolással a mosóban és nem mindegy, hogy milyen illatok lengedeznek körül. Könnyen fésülhető, sima lesz a hajam tőle. Mindenkinek szívből ajánlom, akinek száraz a haja és kedveli a citrusos illatokat. Szerintem az összetevői elég kímélőek. Professzionális hajformázó termék, ezért (sajnos) drágább, mint a boltban kapható pakolások. (Viszont nem kell megvenni rögtön, mert a fodrásznál ki lehet próbálni .-))
Hát igen, nekem ez a csodaszer:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Hát igen, nekem ez a csodaszer:-)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!