Schwarzkopf

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. január 5.

Kategória:   Samponok

Normál, vékony és elvékonyodó hajra kifejlesztett sampon

Energia a hajnak. Aktiválja a hajhagymákat, a növekedési faktorok elősegítésével az egészséges és erős hajért. A vitalizáló koffeinnel gondoskodik arról hogy haja új energiával töltődjön fel. Hajmosáskor koffeines formulája növekedésre össztönzi a hajhagymákat. Vitaminkomplexe 80%-kal megnöveli a haj energiáját és intenzíven ápol. Haja egészséges kinézetű lesz. Mindennapos használathoz is ajánlott!

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatok támasztják alá.

annderer

2020. április 16.

Nekem nagyon szép lesz tőle a hajam, az illata valóban férfias, de nem marad meg sokáig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

WorkingClassGirl

2019. január 1.

Nekem bevált, miután elkezdtem használni a több, mint egy éve tartó hajhullásom, megállt. Persze közben mást is tettem, szóval nem biztos, hogy teljesen az ő érdeme.
Jól tisztít, átlagos mértékben szárít csak, szerintem fényesebb is a hajam tőle, a hajhulláson segített, annyira nem drága. Az illata valóban nem a legkellemesebb, de nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

szeretlek

2017. február 21.

Borzalmas sampon, már elnézést. A hajhullást nem állítja meg, az illata férfias, a fejbörömet és a hajamat is nagyon szárította és ha ez még nem lenne elég a hajam mosás után 1,5 nappal zsírosodott, pedig egyébként más samponokkal 3-4 napig simán kibírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

glitter20

2016. január 21.

Szerintem ez nem rossz sampon, Nekem nagyon szép fényes utána a hajam, de nem használom még elég ideje, hogy az eredményességéről szólni tudjak. Azért vonok le egy csillagot, mert nagyon férfias illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Marejke

2015. január 5.

csatlakozom az előttem szólóhoz.....hajmosás után 2 nappal merő egy zsír a fejem, lelapul, de a végei meg szárazak. kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

despoina

2014. december 27.

2014.december 19.
A Váci utcai Müllerben vásároltam 990 Ft-ért, kedvezőbb árú mint a másik német koffeines sampon az Alpecin (1990 Ft). Eddig egyszer használtam igy nem tudok hosszútávú következtetést levonni, visszont az illata elég intenzív olyan férfias. Szeretném ha gyorsabban és többet nőne a hajam,de nem hullik és nem is festett. Első alkalom után szép tiszta lett a hajam,nem okozott korpát és nem is szárított. Sőt utána jól be is tudtam szárítani. Balzsamot sem használtam de rendszeresen teszek banános pakolásokat rá, így a hidratálást azzal oldom meg. Majd jövők még updatelni.
Eddig 5* mert árban és minőségben is nagyon jó.

Update 2014.december 27.
2-3 nap után zsíros a hajam ami eddig nem történt meg mivel 4-5 naponta mostam, Ez a sampon a bünős. A hajam lelapul és nehéz beszárítani is. Az összetevői nem szépek. Férfi sampon. Ez a koffeines dolog, jó de ha lelapul a hajam és zsíros akkor mit csináljak vele..? Az SLS sem tetszik benne..........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

2014.december 19.
Eddig 5* mert árban és minőségben is nagyon jó.

Update 2014.december 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.