Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Ancsi78, az összetevőket feltöltötte: Cickafark, Módosítva: 2012. július 27.

Kategória:   Hajápolók

Korpásodás elleni hajszesz.

Szandi880609

2019. január 9.

Nekem segített a seborreas fejbőrön. Elmúlt a viszketés tőle. Időszakosan használom. A szaga nem kellemes, de hamar elpárolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

viva885

2018. június 20.

Nekem ez az egyetlen olyan hajszesz ami használt korpa ellen, mindig a fejbőrömön eldörzsölöm és az illatát is szeretem, fűszeres narancsos szerű illathoz tudnám hasonlítani :D Igaz kicsit tud csípni de nekem ennyit megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Hecate

2018. április 20.

Kellemetlen illatú, a hajat szárítja és csípni is képes. Picit hat a korpásodás ellen, de nekem a Head&Shoulders jobban segít. Elég drága és a csomagolása szerintem csúnya, így sosem hagytam a fürdőszobában elől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

panka987

2018. január 30.

Korpa ellen max pont, de marha büdös és zsíros lesz tőle a haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Korpa ellen max pont, de marha büdös és zsíros lesz tőle a haj...

tkati

2018. január 15.

Az illata nagyon intenzív, nekem kifejezetten kellemetlen, megfájdul tőle a fejem. Éppen ezért képtelenség volt egy teljes kúrát végig csinálni vele. Aki érzékeny a szagokra, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

ssteff15

2017. augusztus 29.

Mikor még anyukám és apukám mosta a hajam, mindig meg kellett várnom ameg ezzel a szesszel is lelocsolták a hajam átmasszírozták a fejem, és utána mehettem játszani még egy kicsit lefekvés előtt. Emlékszem mindig gyönyörű hajam volt, és ez akkor is eszembe jutott mikor valami oknál fogva nem muló korpásodás alakult ki nálam....régen apukám használta sokat ezt a hajszeszt, azért volt mindig otthon, és anyukám mindenkit intett a használatára. Sosem volt semmi fejbőr problémám akkoriban, és gondoltam most is segiteni fog. Még mindig fojtogató az alkohol szag, de engem nem zavar, mert igazán hamar mérsékelte a zsírosodást és már az első használat után megszüntette a korpát...mindig tartok itthon belőle, ész esetére, nagyon régóta bevált az egész családnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Fancsaaa04

2017. március 26.

Sajnos büdös, elviselhetetlen szaga van. De hatásos, dús göndör hajam van. Sajnos néha korpás lesz és viszket. Ezért tavaly a glamour napoj alkalmával vettem. Nekem a viszketést a korpát elmulasztja, de nem tudom használni mindig a szaga miatt, ha használom is csak hajpakolással hogy ne szárítsa agyon a hajam és ne legyen büdi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Viiviien91

2016. december 26.

A benne lévő alkohol miatt , nagyon szárítja a hajat. Hiába csak a hajtövekre vittem fel, hosszú a hajam és a végét is érte néhol pár csepp, folyamatos használatnak az lett a vége, hogy kiszárította a hajam.Viszont hajpakolásokkal érdemes használni. A korpám megszűnt tőle és a viszketés is,nagyon kellemes igazán frissítő érzetet ad használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

fungiiiii

2016. május 18.

Használ. Elmulasztja a viszketést és a korpát, viszont nagyon macerás a használata, nagyon- nagyon kiszárította a hajamat, és a szagát egyszerűen nem bírom elviselni. Ahogy abbahagytam a használatát visszatért a korpa meg a viszketés. Mivel annyira szárít és büdös nem tudom folyamatosan használni, valami más megoldás után kell néznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

mohojojo

2016. április 20.

Sokmindent kiprobaltam, de nekem is ez + Head&Shoulders kombo jött be a legjobban a korpa ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.