Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Ancsi78, az összetevőket feltöltötte: Cickafark, Módosítva: 2012. július 27.

Kategória:   Hajápolók

Korpásodás elleni hajszesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

serfru

2022. július 20.

Krémmániás vélemények miatt vettem meg először, mert többen is írták, hogy seborrheás fejbőrre bevált. Nem csalódtam benne, nekem is sokat használt. Amikor elfogyott akkor hiányzott, úgyhogy most újra beszereztem egy flakonnal.

Annyi, hogy a csomagoláson az van, hogy nem kiöblítendő...de én nem mertem még rajta hagyni a fejbőrömön, mert szerintem nagyon csípné, úgyhogy egy perc után alaposan kiöblítem a hajamból. Szerencsére így is használ.
Igazából nem is értem, hogy miért csak mostanában próbáltam ki. Az illata engem nem zavar, a csomagolás meg szinte viccesen retró :D de ha használ valami, akkor kb ez a legutolsó szempont nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Fiszuli

2022. április 13.

Tavaly októberben "önnekmiótavannakepepanaszai?keddóta.milyenkeddóta?mostkeddóta" epehólyag + epekő eltávolító műtétem volt és nem is volt egyszerű a történet, 12 napot kellett kórházban töltenem, mert a műtét előtt és után is kúrálniuk kellett az orvosoknak. Az otthoni felépülés már pikkpakk volt, és hála az égnek azóta is minden a legnagyobb rendben, amilyen hirtelen jött a probléma, olyan gyorsan sikerült is maradéktalanul felépülni belőle. Ezért örök hálám az orvosoknak, ápolóknak, a sorsnak és a szervezetemnek, testemnek is. Viszont amióta kivették a sokszorosan gyulladt (wtf?!) hólyagomat és belőle 5-6 darab több cm nagyságú követ (el se hittem volna, ha nem kapom meg a kezembe őket műtét után), a bőröm kicserélődött. Kezdődött azzal, hogy a műtét után két héttel lehámlott az egész testem (a fejem búbjától a lábujjam hegyéig), mintha leégtem volna a napon. A vedlési állapot 2-3 hétig tartott, ezzel együtt eltűntek a pattanásaim az arcomról, melyek azóta sem jöttek vissza de sajnos a fejbőröm is lekorpásodott, amit szintén csak hetekig tartó türelemmel sikerült rendbe hozni, valamint családon belüli tanácsra ezzel a hajszesszel. Hajmosás és balzsamozás után, szárítás előtt a nedves hajamon, a fejbőrömbe lett bemasszírozva a szesz. Számomra szeszes, büdös szaga volt, előfordult, hogy a szememet is irritálta, de hamar elillant szerencsére. A fejbőrömet nem csípte, nem viszketett tőle a fejem, nem lett öngerjesztő folyamat sem, nem korpásodtam jobban. Kissé hűsítette is a fejbőrömet. Amikor a testem hámlása abba maradt, vele együtt szinte azonnal rendbe jött a korpásodási probléma is, tehát nem tudom, hogy mennyi köze volt hozzá a hajszesznek, de segített annyit, hogy nem viszketett a fejem és mintha talán nem is korpásodtam volna annyira, mint amennyire a testem hámlott. Utólag visszagondolva már tudom, hogy magától is abba maradt volna a vedlés és a korpásodás, de örülök, hogy kipróbáltam a terméket, mert tudom, hogy hatásos, nincs tőle problémám és ha ne adj isten valamikor korpásodnék, akkor nyugodtan alkalmazhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

dodeszka95

2021. május 15.

Sebes,viszkető,korpás volt a fejbőröm,ezért próbáltam ki ezt a samponnal együtt.Szerintem egyáltalán nem büdös,az első használat után enyhült a viszketés,kicsit csíp.Először kicsit drágának tartottam,de egyértelműen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

onozobarbi

2020. április 17.

Seborrheas fejbőrömre használom és nagyon bevált. Amikor érzem, hogy újra kiújul 1-2 alkalommal használom és el is múlik a viszketés. Azért 4 pontot adok, mert sajnos a szaga valami borzalom, zsírosítja a hajam és az alkohol miatt szárítja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Szandi880609

2019. január 9.

Nekem segített a seborreas fejbőrön. Elmúlt a viszketés tőle. Időszakosan használom. A szaga nem kellemes, de hamar elpárolog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

viva885

2018. június 20.

Nekem ez az egyetlen olyan hajszesz ami használt korpa ellen, mindig a fejbőrömön eldörzsölöm és az illatát is szeretem, fűszeres narancsos szerű illathoz tudnám hasonlítani :D Igaz kicsit tud csípni de nekem ennyit megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Hecate

2018. április 20.

Kellemetlen illatú, a hajat szárítja és csípni is képes. Picit hat a korpásodás ellen, de nekem a Head&Shoulders jobban segít. Elég drága és a csomagolása szerintem csúnya, így sosem hagytam a fürdőszobában elől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

panka987

2018. január 30.

Korpa ellen max pont, de marha büdös és zsíros lesz tőle a haj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Korpa ellen max pont, de marha büdös és zsíros lesz tőle a haj...

tkati

2018. január 15.

Az illata nagyon intenzív, nekem kifejezetten kellemetlen, megfájdul tőle a fejem. Éppen ezért képtelenség volt egy teljes kúrát végig csinálni vele. Aki érzékeny a szagokra, annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

ssteff15

2017. augusztus 29.

Mikor még anyukám és apukám mosta a hajam, mindig meg kellett várnom ameg ezzel a szesszel is lelocsolták a hajam átmasszírozták a fejem, és utána mehettem játszani még egy kicsit lefekvés előtt. Emlékszem mindig gyönyörű hajam volt, és ez akkor is eszembe jutott mikor valami oknál fogva nem muló korpásodás alakult ki nálam....régen apukám használta sokat ezt a hajszeszt, azért volt mindig otthon, és anyukám mindenkit intett a használatára. Sosem volt semmi fejbőr problémám akkoriban, és gondoltam most is segiteni fog. Még mindig fojtogató az alkohol szag, de engem nem zavar, mert igazán hamar mérsékelte a zsírosodást és már az első használat után megszüntette a korpát...mindig tartok itthon belőle, ész esetére, nagyon régóta bevált az egész családnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.