Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

A Gyémánt-Fény-Fokozót tartalmazó formula egyszerre biztosít intenzív fényt, akár a 10 Karátos Gyémánt és ultra erős tartást ad a hajnak. Nem ragad, nem hagy nyomot a hajon, könnyen kifésülhető.

Orsyna

2013. március 8.

Tényleg nem egy nagy szám.Ragadós...
Ennél még a Lidl-is hajhabom a zöld Chic mousse 4-es is ezerszer jobb.Nincs benne alkohol se úgyhogy az olcsó is lehet jó.
De ez a karátos borzalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

Tényleg nem egy nagy szám.Ragadós...
De ez a karátos borzalom.

miraclum

2012. június 12.

A megszokott habom nem volt, muszáj volt valamit vennem. Szerintem bármi mást veszek le a polcról, tuti jobban járok vele mint ezzel. Időre mentem valahová és jól is kellett volna kinéznem, de ez csak hátráltatott. A hajam ragadt tőle, kénytelen voltam lemosni és újból nekilátni... Azt hittem, hogy biztos béna voltam és túl sokat használtam, ezért később is kipróbáltam kisebb mennyiséggel, de akkor se volt jó.
A leírásban szereplő két mondatot a flakon hátuljáról másoltam be. Az utolsó mondat valóban igaz, de csak akkor ha nem kenem rá a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.