Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peter02, Módosítva: 2013. november 27.

Kategória:   Hajformázók

Káosz hatás hajformázó zselé. Hosszantartó, ultraerős tartás a kaotikus és vad frizuráért.

Málni

2015. január 9.

Én hülye az illatra mentem, ahelyett, hoyg az erősségét figyeltem vna:( Nekem nem vált be, nem tartja meg rendesen a hajamat, az illata viszont 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Enca

2014. december 9.

Sokféle hajformázó van itthon, mert a pasim szeret közülük válogatni. Ezt nagyon ritkán használja, inkább waxot gyúr a hajába. Lehet, hogy kidobom, hogy ne foglalja a helyet. Nem ez a bevált hajrögzítő, így csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Csilluska

2013. július 25.

Barátom használja néha-néha. Szerintem nagyon jó illata van, tartós, nem zsírosítja különösebben a haját, és sikerül vele kócos hatást elérni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.