Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2012. november 29.

Kategória:   Hajformázók

3 az 1-ben hatás

Enca

2014. december 9.

Barátnőm hozta, mert egy nő lakásában mindig kell, hogy legyen hajlakk. Nem tudom, meddig áll el, én tárolom. Szerencsére a hajam úgy áll, ahogy beszárítom. Utoljára az esküvőkön volt lakkozást a hajam, bár szerintem akkor ragasztóval rögzítették a frizurát, mert áztatni kellett, hogy szét lehessen szedni :-) Nem ezt használták.
Nem pontozom le, mert én nem használom, de a barátnőm olcsó kedvenc hajlakkja ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

_-Mia-_

2014. június 14.

Én nem szeretem: a porlasztó nem az igazi: csak köpköd de nem porlaszt. Maga az anyag betonkeménnyé teszi a hajam, rossz hozzányúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Dana1983

2013. január 27.

Elégedett vagyok vele, olyan mint egy rendes hajlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

Elégedett vagyok vele, olyan mint egy rendes hajlakk.

karakumsivatag

2012. december 24.

Az árát megéri, de semmi különös. Nem ragad, átlagos tartást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 24.

Az árát megéri, de semmi különös. Nem ragad, átlagos tartást ad.

Reborn20

2012. november 29.

Szerintem nagyon jó, mint az összes taft hajlakk, persze tudni kell milyen erősségűt vegyünk, hogy a kellő hatást kapjuk. Nekem nagyon bejöttek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 29.

Vitaminok: Panthenol