Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajformázók

Kettős Push-Up Hatás: dús és erős haj a hajtövektől minden hajtípusra. Erősíti a hajat a látható & hosszantartó dús hatásért. Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető. Nem nehezíti el a hajat, védi a kiszáradástól

herczegno33

2018. november 20.

Nálam rendszeres használatban van. A hosszú göndör fürtjeimet szèpen rögzíti. Hosszantart. Ha meg ki akarom fèsülni, az se gond. Az illata kellemes. Nekem nem hagy nyomot, bár lehet, hogy ez használat függő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Finom illat vs. Szörnyű textúra. Nem nyert.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Finom illat vs. Szörnyű textúra. Nem nyert.

Cintia89

2017. április 7.

Nagyon szeretem. Most is ilyen hajlakkot használok. Glamour napok alkalmából bespájzoltam. :) Nagyon jó illata van, a vékonyszálú hajamat kellőképpen fixálja. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

schzsofi

2016. november 8.

Megvettem és megbántam. Alapból rövidszálú a hajam, könnyen lelapul, szeretem a tövét reggel tupírozni, aztán aznap nem többet. A Taft rózsaszín változata erre tökéletes! Csak éppen nem volt a boltban, így erre gondoltam... bár ne tettem volna. Ragad nagyon, összetapad tőle nagyobb szálakba a hajam, ha pedig fésűvel rásegítek, kijön belőle minden... nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

loju

2016. október 13.

Még hogy nem hagy nyomot!!! Még mosás után is látszódik a fehér réteg a sötét hajamon. Az illata szupi, a tartása is, de ez sajnos nem tudja kompenzálni a korábban említettek miatt érezett csalódást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

PetraRéka

(!)
2016. június 18.

Szeretem az illatát bár elég intenzív mint az összes tafté.Egy ideig tartja a hajat de csodát nem lehet várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Sultana

2016. június 3.

Én tényleg megpróbáltam távolabbról fújni, de borzasztóan ragad! Az tuti, hogy megtartja a hajat, csak légkalapáccsal lehet leszedni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 3.

heartagram

2016. május 27.

Nekem bevált. Dúsít, tart, nem szárítja ki a hajam. Nem nehéz kifésülni. Tupír nélkül dússágot ad, és plusz még egy napot a hajmosásig :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Nema

2015. november 21.

A nagy kedvenc. Kozmetikai temékekből mindig keresem azt, ami a legjobban bejön, hogy végre ne kelljen keresgélni, újakat próbálni,csak leemelni a polcról. Hajlakkból megtaláltam! Nem ragad,jól tart és naggyon jó volument ad..legjobb, 6 csillag! Keresgélők, ezt ki kell próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Aaaudrey

2014. május 2.

Az illata más, nem egy megszokott hajlakk illat de finom, olyan gyümölcsös, cukorkás:)
Tetszik mert nem ragad, kifésülhető marad a haj, valóban mintha dúsítana egy picit, de legalábbis megtartja a hajat és nem lapul le.
Egyet bajom vele amiért levonok egy csillagot, hogy nekem bizonyúlt sajnos túl tartósnak, nem tart ki egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Myristate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol