Schwarzkopf

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tniki, Módosítva: 2022. október 24.

Kategória:   Hajformázók

• Hullámosító spray
  • Hullámossá és göndörré teszi a hajat*
  • Texturált hatás és dússág
  • Maradványok nélkül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Honeyhair

2022. november 20.

Tegnap este kipróbáltam, és bár a használat során voltak kételyeim, a végeredmény meglepően jó lett!

Nekem vékonyszálú hajam van, aminek muszáj tömeget adni, a tartós göndörítés azonban tönkreteszi, mert alapból is hajlamos a kiszáradásra, sprőddé válásra. Hajmosás után megszárítottam a hajamat (de nem csontszárazra), majd utána befújtam ezzel a sprayvel, kisebb tincsekben feltekertem és ezek végét hullámcsattal a fejtetőmre rögzítettem, hogy ne nyomjon alvás közben. Reggel kibontottam, nagyfogú fésűvel átfésültem, és szép, egyenletes, puha hullámokat kaptam.

Az egyszerű használat és a megbízható végeredmény miatt az öt csillagot mindenképpen megkapja tőlem a termék, de azt jelezném, hogy ezt a hajtógázas formulát le lehetne cserélni. Pumpás változattal sokkal hatékonyabban és célzottabban el lehetne juttatni az anyagot a kívánt helyekre, nem kellene közben a gázfelhőben fulladozni. Ahhoz ugyanis elég sokat kell fújni, hogy a hajon érezhető legyen, hogy van valami, és olyan érzésem volt, mintha a gáz több lenne, mint maga a hasznos anyag. Amúgy a folyadék gyorsan szárad, mikor feltekertem a tincseket, már kicsit sprődnek éreztem őket, de reggel, a kifésüléskor ez eltűnt. Egyelőre tetszik a termék, kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon nem károsítja, szárítja-e majd a hajamat.

Update: de igen, szárít, ezért rendszeres használatra - legalábbis nálam - nem alkalmas. Továbbá figyelni kell az adagolásra, épp csak át kell fújni oldalanként 2-3 pumpálással a hajat. Ez a mennyiség félhosszú hajra elég, bár a haj felületén nem nagyon érezni. Viszont ha ennél többet fújok, az már kifejezetten sprőd tincseket eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 20.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.