Schwarzkopf

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: kmisi94, Módosítva: 2018. július 25.

Kategória:   Hajformázók

Ápoló hajformázó krém, 4-es erősség

Minden egy termékben: matt hatás, tiszta formák, kifogástalan tartás.

vhsz

2019. december 9.

Szívesen használom, szépen és könnyen lehet vele formázni a hajat. Az illata nekem egy kicsit erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

kmisi94

2018. július 20.

Annak ellenére, hogy 6 os skálán 4-es erősségű én elégedett vagyok vele, ha nem kap túl nagy fizikai behatást pl erőteljes szél és nem piszkálja az ember akkor akár egész nap jó tartást biztosít, az állaga nagyon kellemes nem ragadós tapadós, nem nyálkás, remek illata van. Ennyi pénzért nem csodaszer de kezdésképp mindenképp egy szuper termék, ez jól sikerült a taft-nak. Nekem borzasztó erős és sűrű hajam van és nagy nehezen extra adag hajlakkal de meg tud vele küzdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.