Schwarzkopf

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Hajápolás

Szárazsamponhab a látható hajtőemelésért és a friss hajtövekért másodpercek alatt. Látható fehér maradványok nélkül.

800 Ft Schwarzkopf Taft Magic Volume Szárazsamponhab
Ár: 800 Ft + posta , Eladó: Nagyer
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --

Biancah

2020. szeptember 24.

Ez mi!? Anyukám vette tegnap, gondoltam kipróbálom, pont ki akartam tolni a hajmosást egy nappal. Ahogy lentebb írták: zsírosabb lett a hajam, mint előtte, így meg kellett mosnom a hajam, amit egyáltalán nem is akartam. Ahogy a flakonon írják, először a tenyerembe, majd a hajtövekre tettem. Összeállt, összetapadt. Gondoltam, majd megszárad és jó lesz. Hát, nem lett. Szó szerint: rosszabb lett, mint előtte volt.
Mindig bebizonyosodik, hogy hiába ezek a csilli villi szárazsamponok, nekem ami a legjobban bevált: a hintőpor. Ez felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Asztraia

2020. augusztus 13.

Összehasonlítás képpen a Schwarzkopf egy másik termékét is használom ezzel együtt felváltva.
Jó az illata, nem ragad tőle a hajam, de egyáltalán nem hozza az ígéretét, igazából semmit se csinál a hajammal.
Ami valahol jó, mert legalább nem rontja, nem teszi tönkre a vékony szálú hajam - ezért 2 csillag.
Ha elfogy akkor elfogy, többet nem fogok utána nyúlni a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Ha elfogy akkor elfogy, többet nem fogok utána nyúlni a boltban.

schmldr

2020. június 9.

Zsírosabb hatású lett tőle a hajam, mint előtte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Zsírosabb hatású lett tőle a hajam, mint előtte :(

dago21

2020. május 25.

Már kezdtem feladni a harcot szárazsampon fronton, de gondoltam egye fene, akciós, kap egy esélyt. És milyen jó döntés volt! Szuper cucc, végre nincs fehéres réteg a hajamom, nem látszik, nem tapintható, jó illatú, talán kicsit túl erős de legalább nem büdi. Gyorsan fogy, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Kommentelo

2020. április 24.

A leges legjobb szarazsampon amit valaha probaltam!
Imadom, remelem soha de soha nem szunik meg!
Orok ujrevevos termek lesz nalam ameg csak lehet!!
Teljesen frissen mosott hajat varazsol, pici volumennel, hajtovet valoban emeli es fantasztikus illata van! Tetszik az is, hogy hab allagu vegre nem spray.
Nem mattit, nem szarit, nem hagy foltokat es 4 napot meg kihuz hajmosas nelkul a hajam!
Egyszeruen fantasztikus!!
Top termekeim elso helyezettje!
Imadom, imadom, imadom!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

A leges legjobb szarazsampon amit valaha probaltam!
Imadom, remelem soha de soha nem szunik meg!
Orok ujrevevos termek lesz nalam ameg csak lehet!!
Egyszeruen fantasztikus!!
Top termekeim elso helyezettje!
Imadom, imadom, imadom!!!

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.