Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 7.

Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó azonnali erős tartás - mega erős hajlakk

• Az Express formula Quick-Dry-gyors száradást segítő hatással extra száraz fixálást & selymes végeredményt biztosít.
  • A hosszantartó tartásért ragadás vagy maradványok nélkül
  • Segít megvédeni a hajat a kiszáradástól anélkül, hogy elnehezítené azt.
  • Erősítő formula - védelmet nyújt a szél és a pára ellen és segít megvédeni a hajat az UV-sugaraktól.

Kinga14

2021. február 18.

Nekem körülbelül túlzás nélkül 24 órán át tartott. Remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Nekem körülbelül túlzás nélkül 24 órán át tartott. Remek termék!

Foxy666

2021. február 18.

Nekem nagyon nem vált be.. nem tart, csak ragad, teljesen mindegy, hogy milyen idő van lelapítja a hajamat és úgy behullámosítja, hogy igazából teljesen felesleges is volt kivasalnom.. és az illatát sem szeretem, nagyon erős, fullasztó..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Banana

2018. február 7.

Hát ez bizony tényleg megaerős! Ha nem simítom elég gyorsan a hajamat, akkor hozzáragadok :) Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

PetraRéka

2017. április 18.

Az illata nagyon jó!Kicsit citromos.A tartósságára még egyelőre nem esküdnék meg.Nem ragad de ne is fújd közelről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

adrika128

2017. április 18.

Kipróbáltam már pár Taftot, legjobban az arany-fekete vált be eddig. Szeretek tesztelgetni, ezért esett a választásom erre a lakkra. Pozitívan csalódtam, mert tényleg nagyon jó, pedig a hajam elég kezelhetetlen, vékonyszálú, egyenes, tartás nélküli. Ritkán, de eseményekre behullámosítom a hajam vagy kúpvassal vagy hajvasalóval. A hajvasalós hullám általában hamarabb kiugrik a hajamból, de most az is meglepően jól bírta: egészen kora délutántól késő estig, pedig nem fújtam rá egy literrel. :) Ezentúl ez lesz a kedvenc Taftom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Viktoria1992

2017. március 28.

Csak a fekete Taftokat használom már évek óta, ez is tökéletesen tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Csak a fekete Taftokat használom már évek óta, ez is tökéletesen tart.

biusjj

2017. március 23.

Mivel itthon nem lehet kapni a got2be glued hajlakkot, ezért már egy ideje keresem annak a pót mását. Talán ezt tudnám a legjobban hasonlítani hozzá. Szuper erős a tartása (a gluednál azért lehet, hogy gyengébb). Az illata teljesen megszokható, napközben elillan és nem marad meg tartósan. Amúgy nem mondanám rossznak, hajlakk illatú. Nem lesz nehezen kibontható utána a haj, illetve én nem vettem észre, hogy szárítana. Amire figyelni kell, hogy ne közelről fújjuk, mert akkor tényleg összetapad a haj. Azt hiszem nem keresgélek tovább, mert bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol