Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Hajformázók

Az Express formula Quick-Style-gyors hajformázást segítő hatással erős tartást ad a hajnak az időtlen és dús stílusokért. A hosszantartó tartásért ragadás vagy maradványok nélkül. Védelmet nyújt a szél és a pára ellen és segít megvédeni a hajat az UV-sugaraktól.

eszti0607

2019. november 22.

Nekem nagyon göndör,hosszú hajam van és csak ez a hajhab hozza rendbe a fürtjeimet, hogy szépen összeálljanak a tincseim. Semmiért nem váltanám le, a Taft hajhabok váltak be nekem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

kmisi94

2018. október 7.

Gyakorlatilag semmit nem ér, elrontottam nem néztem meg az értékeléseit, semmit nem tart a hajban. Ugyan ennek az arany fekete változata sokkkkal sokkal jobb ez ahhoz képest tesco gazdaságos tejszínhab kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

vivii95

2018. február 17.

Szerintem szuper hab, egyik legjobb..Nem tapasztja össze a hajam, nincs ragacsos érzés és nem szilárdul be tincsenként a hajam. az illata is jó. Szerintem szuper hab az ilyen vékony szálú hajra, mint az enyém. Újravevős!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

viki3002

2017. december 29.

Ez egy f...s. Nem használok balzsamot,mert utána úgy nézek ki mint akit lenyalt a boci. De emellé nem is kell,mert ez inkább balzsam mint hajhab.Az egyetlen pozitívum,hogy jó az illata.Azért a márkától többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

senskin

2017. november 26.

Nekem bevált, nagyon vékonyszálú a hajam, de ezzel legalább van tartása. Nem ragad és nem áll össze a hajam. Sok nem kell belőle. A törölközőt mindig tovább hagyom a hajamon, utána áttörlöm ne legyen vizes nagyon, majd rászárítok hajszárítóval. Ha már félig száraz, egy kisebb mennyiségű hajhabot teszek rá. Majd megszárítom és fésülöm rendesen. ( Minden hajhabot így alkalmazok, mert különben lapos és nedves szerű lenne a frizurám. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

csboglarka88

2017. november 26.

Sajnos semmit sem ér, mintha gyakorlatilag semmit nem kennék a hajamra, olyan lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Milva07

2017. szeptember 21.

Én balga lélek... megint bedőltem a mágikus szavaknak: express, meg power....mega, erős.... Ha-ha,kb. annyira igazak ezek, mint a májusi szélben lágyan szállongó lepkef.ng ereje és mega-hatása.Rengeteg és jó tartású hajam van, igazából nem is lenne szükségem csodaszerre, de nagyon akartam, hogy egy szabadtéri rendezvény miatt göndör fürtjeim szépen meg legyenek zabolázva. Nos, az első erősebb szélfuvallat után úgy néztem ki kb. mint aki belenyúlt a konnektorba...Kösz, de maradok a Balea 5-ös erősségű és potom árú hajhabjánál. Kár, hogy muszáj csillagot adni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Hidratálók: Lactic Acid, Cyclomethicone, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.