Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilla93, Módosítva: 2012. július 30.

Kategória:   Hajformázók

Tökéletesen egyenes és fényes haj. Hosszan tartó egyenességet biztosít. Mikro finomságú olajokkal a sima & lágy tapintású hajért.Nem ragad és könnyű kifésülni. A hidratáló hatású teljes körű hővédő formula segitségével védi haját a hajszárító melegétől.

katalinmyy

2013. május 8.

Kb. két évig csak ezt használtam. Szerettem az illatát nagyon. Azóta kipróbáltam sok másik habot is. De lényegében, mind ugyanolyan számomra. Dúsítják a hajam és nem ragadnak :) ebben a kategóriában mind ugyanolyan jó, se több, se kevesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

lau0825

2012. augusztus 12.

Elhasználtam egy ilyet régebben, hajvasalós korszakomban. Hát a fényes hajat cáfolnám, teljesen matt lett utána a hajam.. Viszont ha vasalás előtt fölvittem egy keveset, akkor tényleg tartósan egyenes maradt. Nem ragadt, nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

lilla93

2012. augusztus 11.

Én töltöttem fel a terméket, ezért gondoltam kipróbálom hosszú polconpihenés után, hogy milyen is. Nem is emlékeztem, hogy ennyire rossz. Megmostam a hajam, elég rossz samponnal, mert csak ez volt itthon, aztán gondoltam jöhet a hajhab, majd az segit rajtam. Ahha...hát jól megbántam. Annyira összeállt tőle a hajam, hogy teljesen összegubancolódott, nem tudtam kifésülni. Gondoltam muszáj lesz, erre csomó hajamat konkrétan kitéptem a fésüvel, örültem neki mondhatom. Elkezdtem szárítani a hajam, késésben is voltam, de csak nem száradt. Körülbelül dupla annyi időt szántam rá és még mindig egy rakás semmi volt a hajam, vizesen. Fújtam rá Gliss Kurt, mivel már nem tudtam mit csináljak, akkor végre újra ki tudtam fésülni a második összegubancolódás után. Még mielőtt bárki amatőr mivoltomat feltételezné, 20 éve hosszú hajjal élek. Felrakom a polcra, porfogónak jó lesz, de hogy nem használom még egyszer, az is tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Hidratálók: Ethoxydiglycol, Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.