Scinic

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Giselle86, Módosítva: 2019. november 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

90%-ban mézkivonatot tartalmazó bőrkiegyensúlyozó krém és esszencia.

(KERESEM!) Scinic Honey All In One Ampoule
Ár: Keresem!!! , Eladó: Tardie
Állapot: mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Chrissy

2019. augusztus 13.

Nagyon régóta megvan, az első koreai kencéim egyike. Hatalmas mennyiség és bár jópofa a csomagolás (amolyan "mézesbödön") a kiszerelés hatalmas (az életben nem fogy el) és elég kényelmetlen. Já hozzá műanyag spatula, de mivel elég kicsi, ráadásul a termék hígabb állagú, nem túl praktikus. Műanyag kiskanállal szerintem többre lehet menni.
Az állaga is a mézet hívatott utánozni, meg a szine is, illetve hát tekintve az összetevőket (90% mézkivonat) gyakorlatilag ez arcápolósított méz.
Az illata számomra nem túl kellemes, volt már hasonló illatú mézem itthon (repce), amiről azt gondoltam megbuggyant, vagy inkább megerjedt, mert valahogy olyan erjedt volt az a szag. Állagra is megváltozott az a méz, így kidobtam, pedig kislánykorom óta nagy mézfogyasztó vagyok, ilyennel még nem találkoztam.
Szóval ennek a kencének is fura a szaga, ezért eleinte nem szívesen használtam. Többféle méz illat van, ez a masszív, tömeny fajta, ami nekem nem kellemes. Szamomra kis erjedt beütéssel, de lehet csak emlékeztet annak a bizonyos repceméznek a szagára és azért érzek ki belőle ilyet. Meg lehet szokni, es nem erezni sokáig.
Ja, és rendelkezett a mézek egy másik tulajdonságával is: ragacsos volt. Nem kicsit, hanem eléggé. Így aztán jól feltettem a polcra.
Mostanában aztán valahogy ráfanyalodtam és elkezdtem rendszeresen használni és annyira bevált, hogy megbocsátom neki minden rossz tulajdonságát.
Egy szintén koreai, vizesebb állagú essence után kenem, vagyis inkább paskolom a bőrömre, kicsit sem diszkrét mennyiségben az arc-nyak-dekoltázs területére, 250ml-es, ezzel nem szabad spórolni. A paskolással ugy veszem eszre kevésbé ragacsos, de ragacsos azért így is, ezért persze este használom. Felszívódik, de mint egy maszk, ott marad a börön egy kis száraz, ragacsos réteg. Rákrémezek egy egyszerű sima "semmitnemtud, de marhajól hidratál" Embryolisse kult-krémmel és jóccakát. Reggelre az esetleges gyulladások lehúzódnak, esetleges pattanás utáni piros gyógyulófélben levő nyomok halványulnak, a bőröm rugalmas, telt, szép és láthatóan egészségesebb. Szuperül hidratál.
Mindezek fényében ajánlom, érdemes kipróbálni és bevenni a rutinba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Mindezek fényében ajánlom, érdemes kipróbálni és bevenni a rutinba!

Hiriel

2019. március 17.

Hát... ez volt a legelső koreai ampoule, amit kipróbáltam, és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. A csomagolása eleve nagyon nem praktikus, a bőrömre kenve nem szívódik be, hagy egy ragacsos réteget, még ha igen pici mennyiséget is használok, és szerintem neki köszönhetek egy pár zárt komedót és új kis pattanásokat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Linnn

2018. december 8.

Hát ez nekem is csak olyan jó, hogy volt termék. Nyáron talán dobott valami kis hidratálást a rutinba, de semmi extra tapasztalat nincs vele. Nagy kiszerelés, jó áron, talán ezért szeretnénk annyira, hogy beválljon, de sem ez, sem a csiganyálas verziója (ami amúgy meg iszonyat irritáló illatú) nem hozott nagy áttörést. Nem veszem újra egyiket sem. (Farms stay is próbálkozik ezekkel a nagy kiszerelésű ampoullákkal, és azokról is ugyan ezeket tudnám elmondani.) Úgy látszik, ami jó, azt Koreában is meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

viragi

2018. szeptember 20.

A szép és hasznos összetevői ill. a pozitív értékelések hatására döntöttem el, hogy én is rendelek egy ilyen mega kiszerelésű "ampullát". A felét elajándékoztam, a másik részét áttöltöttem egy pumpás üres flakonomba, amiből már elhasználtam a lotion-t. Lassan végére érek és sajnos én leszek az, aki nem tud áradozni a termékről ill. annak hatásáról. Erős mézes illata van, de könnyen beszívódik. Ártani nem árt (bár néha úgy gondoltam, h ez hozott ki nálam egy-két pattanást), de nem is vettem észre, hogy bármit hozzátenne, javítana a bőröm állapotán. Több lépéses rutinba építettem bele, ha használtam, akkor szérum előtt kentem fel, hol reggel, hol este, hol mindkétszer, de ha nem használtam, akkor sem hiányzott. Elhasználom még ami van, de nem rendelem újra, bár lehet, h kipróbálok még másik mézes kencét, mert olyan sok jót lehet olvasni a méz áldásos hatásáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Nekem az illata kicsit sok, de egyébként nagyon bevált ár/érték arányban kiváló kozmetikum. A tégelyes volta zavaró, de azt hiszem pumpássá válik. Lehet még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

anna990

2018. március 1.

Kb másfél éve használom, a koreai rutinra váltás óta ez az első cucc, ami pluszba dobott egyet az addig elért szép eredményen. Csodásak az összetevői, tonikozás után használom harmadik lépésként. Önmagában maximum a kánikulában elegendő, de még akkor is teszek rá fényvédőt. Elég fura érzés a használata, egy 'száraz, mégis ragadós' réteg marad miután beszívódott, ami kicsit melegít; eleinte az volt a benyomásom, hogy egy része csak rászáradt az arcomra. Na de hozzászoktam már, a bőröm szereti, szerintem mindenféleképp egy jó kis plussz ez egy több lépéses rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Lencseee

2017. június 10.

Csodalatos termek! Reggel, este beillesztheto a rutinba. Nekem puhitja, hidratalja a boromet. Eszreveheto a rutinomban. Es kiprobaltam vele a tudomanyosszepseg altal ajanlott 7skinezest; hibatlan, mintha egy fatyolmaszkot dobtam volna fel...;-) Batran ajanlom, valoszinuleg ujravevos is lesz. Amit ajanlok, az az, hogy ontsd at egy ertelmes, pumpas flakonba, tul soknak, tul nagy mennyisegnek latszik ebben a "befottes" uvegben:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Eve90

2017. május 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nyugtatja a bőrömet, kisimítja és egységes bőrképet ad. A pattanások gyorsabban gyógyulnak tőle és reggelente puha bőrrel ébredek. Azt meg kell jegyeznem, hogy én teljes Korea arcápolási rutint alkalmazok, így ez csak egy a többi termék mellett, amit használok. Én is egyetértek azzal, hogy ragad tőle egy kicsit a bőr. Ha hidratálót kentek fölé (Koreai rutin része amúgy is), ez az érzés többnyire elmúlik. Én a rutinom végén sleeping packet is használok, így nem ragad a bőröm egyátalán. Hidratál, de ha száraz vagy vízhiányos bőrötök van, mint nekem, önmagában nem lesz elég. Hatalmas adag és kevés kell belőle. A csomagolás nem a legszerencsésebb, pumpás verzió higiénikusabb lenne. Legalább arra gondoltak, hogy spatulát is adjanak mellé. Én is Jolse-ról rendeltem. A jövőben az Aqua változatát is ki fogom próbálni. Azt is sokan dícsérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

nileve1222

2016. november 3.

Tegnap érkezett meg hozzám, alig vártam, hogy este kipróbálhassam, mert sok jót olvastam róla. Az előttem levő hozzászólásban tökéletesen leírták milyen ez a kence. Első nekifutásra egy vékony rétegben vittem fel, hogy ne a párnám szívja be a hatóanyagokat, ha lassan szívódna fel. Jól is tettem, mert utána még percekig ragacsos maradt tőle az arcom, nem is kentem rá mást. Reggel nagyon puha (és már nem ragacsos), nedvességgel telített=hidratált, nyugodt bőrrel ébredtem. Örömmel tapogattam. :D Eddig ígéretesnek tűnik. Nem fogom a ragacsosság lepontozni, mert éjszakára használom majd csak és így engem nem zavar annyira. Egyébként az állaga és a nagy kiszerelés miatt kreatívan fel lehet használni, akár másik krémekhez/ esetleg testápolóhoz keverni. Vagy vastagabb rétegben maszkként felvinni. DIY maszkok alapjának/plusz adalékjának is tökéletes lenne szerintem. A csomagolása cuki meg minden, de egy pumpás verzió praktikusabb lett volna. Egyrészt a hatóanyagok védelme miatt, másrészt meg mert ha fogyóban lesz, küzdelmes lehet a hozzáférés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Pötyi

2016. február 21.

Se nem krém, se nem esszencia (ahogy a fenti termékleírás tartalmazza :-)), hanem "ampoule", ami ugye a külön kategória a koreai bőrápolás szerint. Nem is ez a lényeg, hanem hogy erős bennem a gyanu, hogy ez a termék még egy jó nagyott dobott a jórészt koreai kencéknek köszönhetően amúgyis nagyon jó állapotban lévő bőröm minőségén. Sok mindent használok, így nehéz szétválasztani az egyes termékek hatását, de azt figyeltem meg, hogy nagyon bársonyossá, (jól hidratáltságból eredően) ruganyosság teszi a bőrömet. Kellemes, egy icipicit ragacsos áttetsző, méz színű és illatú zselés anyag, picit várni, hogy teljesen beszívódjon, mileőtt a többi krémet magunkra kenjük, de megéri.
250 ml-s "befőttes üveg", tehát iszonyatosan sokáig elég, illetve én bátran kenem nem csak dekoltázsra, hanem karomra is. Jolse-ról rendeltem, 20 USD körül volt az ára. A közeljövőben nem fog elfogyni, de ha eljön az a pillanat, biztos vagyok benne, hogy újra megrendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.