Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztycske, Módosítva: 2013. március 3.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Testápolók

A SEACRET gránátalmás só-olaj radír holt-tengeri ásványokkal dúsított, lehámlasztja a száraz bőrt és ösztönzi a sejtmegújulást. A gránátalma kivonat- mely erős antioxidáns -megóvja bőrét a környezeti bántalmaktól, míg a szőlő- és édesmandula-olaj frissítő kombinációja hidratálja bőrét, és egészséges, fiatalos ragyogást kölcsönöz neki.

Pöti

2019. január 7.

Nagyon jó cucc, de irreális ára van. 10000 Ft extra akciósan (jó vicc...), magamtól nem venném meg. Ezt csak kétszer használtam, most kaptam egy óceán illatút, aminek nagyon örültem, de akkor is, ennyi pénzt sóért sose adnék ki. Sose pontozok le vmit azért, mert drága, de ezt muszáj 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

rekav11

2018. december 28.

Lehet, hogy nem mértékadó a véleményem, mert csak az egyik pláza standjánál bóklásztam feléjük, ahol gyorsan "elkaptak", s ezt a csodaszert is kipróbáltatták velem. Valóban elsőre elképesztően puha, lágy, selymes lett a bőröm, erre mondják, hogy csodaszer, de nem az én pénztárcámhoz szabták. De ettől függetlenül megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

MsKors

2016. július 8.

Én nem használom olyan rendszeresen, ahogy kéne - elég rendesen spórolok vele. 8000 ft-ért vettem, extra hatalmas kedvezménnyel. Már évek óta szemeztem vele, de mindig olyan elképesztő áron adták, hogy pofám leszakadt, végül egy karácsony előtt az eladólány addig sakkozott, míg kihozta minimál árra és én boldogan megvettem annak tudatában, hogy sóra és olajra adtam ki ennyi pénzt.
Nagyon bevált, hiperpuha lesz tőle a nagyon nagyon erősen igénybe vett kezem, ami nem ritkán vérzik az összes hajlítható részén. Kell utána a kence, tapasztalataim alapján a kék klasszikus nivea kooperál vele a legnagyobb hatásfokkal.
Csak ajánlani tudom!
Mellékes, de isteni az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Csak ajánlani tudom!
Mellékes, de isteni az illata.

barbusus93

2015. december 6.

Nekem is sikerült belefutnom az egyik eladóba, és igen, engem is meggyőzőtt és én is megvettem ezt a terméket. Viszont egyáltalán nem bántam meg, sőt soha nem találkoztam még olyan termékkel, aminek ennyi ideig lehet érezni a hatását és ennyire puhává teszi az extra érzékeny, száraz bőröm. Hetente egyszer elég alkalmazni, ugyan elég borsos az ára de úgy gondolom, hogy megéri, hiszen fél évre elegendő ez a mennyiség és sokkal rosszabb dologra is lehetne költeni ezt a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

bridzsi08

2015. július 21.

Az én száraz, érzékeny bőröm imádta! Már rengeteg radírt kipróbáltam, de ez valamiért nagyon bevált. Szépen radírozott, nem bántotta az érzékeny bőrömet, nagyon szuper tiszta érzetet hagyott maga után, a benne lévő olaj pedig ragyogást eredményezett, de még így sem lehet/szabad elhagyni a radírozás utáni kötelező testápolást. Nyilván rendszeresen, hetente két alkalommal kell használni, de olyan csodaszert még nem találtak ki és szerintem nem is fognak, amit elég egyszer használnod és minden problémádat megoldja. Összességében az eddig próbált radírokhoz képest gyengédebben, mégis eredményesebben radírozott és az ápolása is messze felülmúlta a többit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

esztycske

2013. március 27.

Hm... hát hol is kezdjem...elég vegyesek az érzelmeim mind ezzel a testradírral, mind a hozzá tartozó krémmel. Belefutottam egy áruházi megállításba, és hát nagyon tehetséges volt a lány, azt el kell ismerni, mert azért nem sok pénzből gazdálkodom, mégis sikerült rábeszélni, hogy megvegyem ezt a kettőt 16000 forintért. Sajnos nekem nagyon szárad a bőröm, és mikor ott kipróbáltatta, úgy éreztem, hogy tényleg csodát művel, és hiába nagy összeg, legalább babapopsi szerű kezem lesz már egész életemben. Na azért ez persze nem teljesen így lett. A radír teszi a dolgát, és a többféle olaj a használat után tényleg azt az érzetet kelti, hogy szuperhidratált a bőröd, de ez igazából a felszín, talán egy óráig ilyen, aztán szép lassan visszatér a korábbi kiszáradtság. Most rendszeresebb használattal azért látok egy enyhe változást, és nem mondom, szívesen kenegetem vele magam, mert az illata nagyon jó, de azért kicsit csalódás, főleg, hogy ennyi pénzt adtam ki rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Színezék. Barnás sárga.