Sebamed

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemránckrém Q10-zel és nedvességmegtartó phyto peptidekkel. 32%-kal kevesebb ránc 4 hét után. Bőrgyógyász és szemész által bevizsgálva.

Sunnyvagyok

2018. június 21.

Gazdag textúrájú szemkörnyék ápoló, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik. Smink alá szoktam használni, tökéletesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

barbwire

2016. október 22.

Tubusos,higiénikus adagolás, kellemes, kissé púderes illat. Könnyen kenhető, aránylag gyorsan beszívódik,talán kicsit zsíros érzetet hagy maga után. Nem lett a kedvencem. Lehet hogy csak bebeszélem magamnak, de miután már vagy egy hete használtam, napközben a tükörbe nézve olyan volt mintha elmélyültek volna a szemkörnyéki ráncaim. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az én bőröm csak a nagyon könnyű krémeket viseli el, de azért ilyen hatást nem vártam. Talán éjszakára elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Aisha

2013. augusztus 4.

Osszetevoi alapjan probaltam szeretni, de nem jott ossze. Mindig szinte azonnal piros lett a szemem es az orcam kozvetlen szem alatti resze. Nem tudom mire voltam erzekeny, de egy Sebamed termektol ez meglepo. Igy sajnos a hatasarol sem tudok beszamolni, nyakra hasznaltam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

sammy

2012. január 11.

Enyhe kellemes illata van, viszonylag sűrű textúrájú, nem irritál. Nekem hámló maradék maradt a szemem sarkában utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.