Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lipidekben gazdag jojobaolajat tartalmaz mely rugalmassá és simává teszi a bőrt. 3%-os repce fitoszterol tartalma csökkenti a bőr feszülését, az égő viszkető bőrt megnyugtatja. A fitoszterol hatóanyag a kortizonnal egyenértékű gyulladásgátló, mellékhatások nélkül. Könnyen felszívódik, nem hagy zsíros maradékot.

Kiszerelés: 50 ml

WorkingClassGirl

2015. szeptember 8.

Sűrű krém, elkenve viaszos réteget képez, azt hiszem a sleeping mask név is illene rá. Nem használom túl gyakran, de ha tényleg ki van szárítva az arcom, meglepően sokat beszív belőle, télire biztos jobb. Pattanást nem okozott, de nem hiszem, hogy a mitesszereknek túl jót tesz.
Egyébként csak azért vettem meg, mert az utolsó példány 500ftra le volt értékelve, gondoltam megér ennyit. És meg is ér, remek vétel volt, de a teljes árat nem fizetném ki, pláne, hogy nem az én bőrtípusomnak való. A legnagyobb bajom vele, hogy nagyon szagos krém, eldő alkalommal aludni se tudtam tőle, erős poros-púderes illata van.
Hogy a fitoszterolok mennyire hathatnak, nem tudom, különösebb hatást a hidratáláson kívül nem vettem észre, szerintem kicsit merész is, hogy a kortikoszteroidok gyulladáscsökkentő hatásához hasonlítják..
Szóval nem rossz krém, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Szóval nem rossz krém, de nem veszem újra.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.