Sebastian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tory, Módosítva: 2019. január 16.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló és regeneráló hajbalzsam

• Búza fehérjével és polimer adalékokkal gazdagított
  • Regenerálja a hajat és visszaadja annak fényét
  • Hidratálja a hajat és kibontja még a legcsomósabb tincseket is
  • A haj rugalmasabb, sokkal fényesebb és kezelhetőbb lesz
  • Ideális a száraz és fényvesztett hajra

Jennie94

2017. január 15.

Ajándékba kaptam a szüleimtől mivel rengeteget panaszkodtam a hajamra. Teljesen megvoltam vele elégedve, tökéletesen hidratál és visszahozza a fényt a hajra. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

nollan

2016. január 5.

Száraz, göndör, hosszú évek óta szőkített hajam van, csak hajmosás után, balzsammal tudok fésülködni. Ja, és 29-es keménységű a vizünk! Szóval nagyon kellett valami jóság.
A Sebastian Potion 9-et már használtam egy ideje, amikor újra rendeltem, gondoltam rendelek egy balzsamot is tőle. A Hydre és e között vacilláltam, végül ezt vettem meg. Nagyon finom illata van, kis mennyiséget használok, nagyon könnyen ki tudom fésülni a gubancos hajamat. Pár percig hagyom hatni és nagyon lájtosan öblítem le. Szárazra törlés után egy pumpálásnyi Potion 9, és utána szárítás.
Sajnos már jó pár ( drágább is ) balzsam landolt a kukában, ezzel azonban nagyon elégedett vagyok.
Az ára húzós, akciósan érdemes rendelni, de ez miatt nem vonok le pontot, mert amúgy nagyon elégedett vagyok vele. Biztos újra fogom venni, mindig figyelem, hol akciós. Azért a Hydre nagyon izgatja a fantáziámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 5.

zsanbalzsan

2014. november 30.

Nagyon hatékony kondícionáló az igénybevett hajra. Lezárja a töredezett hajvégeket, nem nehezít, finom illatú, használata után könnyen formázható a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.