Secret

Ár:   650 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 7.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo stift nőknek.

Kiszerelés: 40 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nreka

2019. szeptember 9.

Dollar Store-os vásárlás volt, mert kellett egy dezodor hirtelen. Nagyon válogatós vagyok dezodorokban, mert a legtöbb nem működik rajtam. Amit először észrevettem, hogy kellemes púderes illatta van, de kiszárítja nagyon a bőrömet. Hatékonysága közepes, de így hogy ennyire szárít nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

lantika1108

2019. július 10.

Az egyetlen dezodor ami használt. Felvitel után olyan mintha babapúder lenne hónaljamon. Nem ragacsos egyáltalán. Illata jó, és az izzadást is gátolja nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

And1

2019. július 6.

Szeretem a krém állagát, ami nem az a híg fajta, így nem lesz kellemetlen érzetű a bőr a felkenés után. Az izzadást nálam sajnos nem gátolja meg teljesen, viszont amit nagyon szeretek benne az az, hogy még egy keményebb edzés után is friss illatom marad. A ruhát megfogja az tény, de én még nem igazán találkoztam olyannal ami ne fogta volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

lilielli

2019. március 9.

Azért egy egész napot nem bír ám ez! A nap végén érződik némi nem oda illő. Mondjuk én gyárba dolgozok, hol könnyű munkám van, hogy meg kicsit nehezebb. A gyártócsarnokba betűz a nap, melegünk van, és akkor nem bírja szegény Secret stift. Hideg téli hónapokra jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Hecate

2017. december 29.

Számomra nem volt hasznos. Izzadás ellen semmit se ért, az állagát és illatát se tartottam túl jónak. Számomra nagyon mű mindkető. Képes volt ruhát megfogni, pedig nem egyből vettem fel a felsőm a használat után. Elhiszem, hogy vannak akik elégedettek vele, jó nekik, de nekem nem vállt be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

nicolekitti

2017. november 5.

Régebben próbálkoztam vele, de a szaga se jött be, és az állaga sem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Régebben próbálkoztam vele, de a szaga se jött be, és az állaga sem :(

nagydora911

2017. június 2.

Már újra vettem párszor ezt a dezodort, nagyon jól bevált. A hatása egész napra kitart és ha egy kicsit vártam foltot sem hagyott a ruhákon. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Babooca

2017. március 5.

Újítani szerettem volna, de nem annyira nem vált be, mint ahogy vártam. Nagyon nagyon befogja a ruháimat, és ez a legfőbb gondom vele, az illata sem kárpótol. Az izzadást első pár nap nem is gátolta. Vissza fogok térni a Rexonákhoz, amint elfogyott. Nosztalgiázni akartam, és végülis tényleg nosztalgikus volt. A kiskori érzéseket hozta vissza, és az akkori nem kiforrott összetételű deok mellékhatásait. Mivel több kárt okozott, mint hasznot, így nem tudom 4-esre pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

hency

2017. március 4.

Imádom az illatát,közel két éve használom,szeretem!
Ennek ellenére nem örök kedvenc,ugyanis úgy izzadok,mint hazug a templomban,sajnos ezen állapotomon ez a deo sem segít,de az illata kárpótol,és tényleg egész nap érezni...ruháimon néha hagy foltot.
Használatát picit meguntam,leváltottam egy garnierre,de benne van a pakliban,hogy újravevős termékecske lesz! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Imádom az illatát,közel két éve használom,szeretem!

csokibeka

2017. január 17.

Legjobb deo, amit valaha használtam! Nagyon finom illata van, amit még este is érzek magamon és emellett sosem lett izzadságfoltom :) Használat után várok néhány percet így nem fog annyira, de ezt elnézem neki a hatása miatt! (ha fog is simán kijön vizes szivaccsal, nemhogy mosógépben...) Nálam sajnos más nem vált be ennyire, aluminium ide vagy oda..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Petrolatum, Hydrogenated Castor Oil, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2