Secret Key

Ár:   $9.99   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: gingerbloo, az összetevőket feltöltötte: olasz78, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrfehérítő hatású krém niacinamiddal, mely elnyomja a melaninképződést. Hiperpigmentációra és egyenetlen arcszínre. Megelőzi a zsírosodást és a pórusok megnagyobbodását. A cukorrépából kivont természetes hidratáló, a betaine rugalmassá és ellenállóvá teszi a bőrt.

Aprile

2018. május 20.

Egy időben folyamatosan kaptam belőle a mintákat, és kíváncsi is voltam rá, hiszen a niacinamide tartalma révén hathatós hidratálást, és a pigmentfoltok elleni fegyvert is láttam benne. Elhasználtam mind a 10 mintámat belőle az elmúlt időszakban, teljes kiszerelésben viszont biztosan nem venném meg. A krém maga elég testes, de mégis jól terül, nem túl gyorsan, de beszívódik rendesen. Első használatra meg is lepődtem, hogy milyen szép nyugodt, egyenletes lett a bőröm tőle, és milyen kellemesen hidratált, puha volt az arcom. Aztán második alkalommal már kicsit kilógott a lóláb... talán többet kenhettem fel belőle, így feltűnt, hogy a kellemes hidratálás mellett olyan erős vakolatot képzett az arcomon, mint ahogy a fizikai fényvédők tudnak megkövülni az emberen. Ez már nem tetszett annyira, hiszen erőteljesen maszkos hatása volt rajtam. Persze, ha vékonyabban keni az ember, akkor elégedetten tudja szemlélni a beváltott fehérítő funkciót, de a valóság az, hogy ez a hatás többnyire csak illúzió, ami csak ücsörög kicsit az arcon, aztán egy idő után a hidratáltsággal kézen fogva tovább is áll dalolva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

dizabella01

2018. január 15.

Na hát ez a krém körülbelül olyannyira fehérre meszel, mint egy fizikai fényvédő, sőt, még annál is jobban. Valószínűleg a titán dioxid tartalma miatt. Ennyi erővel már rakhattak volna bele cink oxidot, hiszen a fényvédelme jelentősen nőne.
Nem zsíros, mattít, úgyhogy száraz bőrűeknek nem ajánlom. Nem volt drága, de nem érzem azt, hogy nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

aranypáva

2017. június 21.

Nem rossz kis krém, de önmagában nem sokat ér. Kicsit nehezen szívódik fel, én szérummal vagy más krémekkel összekeverve használom, így tökéletes a hatása. Nem biztos, hogy újraveszem, vannak ennél sokkal jobb ázsiai krémek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

gingerbloo

2017. június 17.

Igen olcsón jutottam hozzá rose-rose shopról. Akné utáni sötét foltok kifehérítésének céljából vettem. Mivel szeplős vagyok, amiket nem akarok elveszíteni, így csak az érintett felületen kenem be. Elvileg smink helyett/alá is lehet használni, mivel a célja az egyeneletes szín. Valóban matt finishe van, de hagy egy fehér csíkos réteget a bőrön, ami miatt én nem használnám se hidratálóként, de önmagában smink helyett. Én egy ilyen fehérítő szérumszerűségként használom. Úgy vettem észre 2 alkalom utén,hogy minimálisan fehéredtek a hegek, de semmi drasztikus. Még updatelek.

Update: főként a niacinamide tartalma miatt vettem meg, ami jó a pattanások utánni pirosság elhalványítására, de mintha csak több és több pattanést okozna. Párszpr használtam,a zóta se nyúltam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak