Secret Key

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2019. május 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Galactomyces fermentált esszenciát tartalmazó ragyogást fokozó fátyolmaszk, ami hidratálja és simítja az arcbőrt.

netcicus01

2020. november 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, rengeteg fátyolmaszkot kipróbáltam már, de ez az egyik legjobb! 30 percig hagytam fent, utána is még elég sok szérum maradt benne, áttöröltem a kezem, lábam, nyakamat vele. Nagyon puha, szépen feltöltötte az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 18.

Myrtle

2019. június 22.

Wow! 5 csillagot kell neki adnom! Hatalmas mennyiségű folyadékot tartalmazó maszk, nagyon-nagyon kellemes érzetet ad, és 20 perc alatt úgy feltöltötte a bőröm, mint egy kiadós alvás. Érzékeny bőrűknek jó szívvel ajánlom, nem tartalmaz semmi irritálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.