SEINZ.

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az alkohol- és alumíniumsómentes SEINZ. szenzitív dezodor 24 órás védelmet biztosít, miközben ápolja az érzékeny bőrt. Kímélő ápolást nyújt még borotválkozás után is. Vaníliás, kardamomos és levendulás illatjegyekkel.

Málni

2019. október 25.

Most vettem ilyet először és minden bizonnyal nem utoljára. Igaz pasiknak szánták, viszont egyértelműen unisex, kellemes, édeskés, púderes krém illatú rajtam, kicsit sem ffias, nem is tolakodó, inkább diszkrét és sokáig kitart. 599 Ft-ért kapunk ráadásul 200mlt, nagyobb mint a többi spray :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Bexike

2019. augusztus 12.

A feladatát tökéletesen ellátja, az illata kellemes és általában nem irritálja a bőrt. Mindezek ellenére, párszor előfordult, hogy használata után csípő érzést tapasztaltam és megpirosodott a terület. (bár lehet, hogy nedves volt a bőröm, vagy túl közelről használtam. a pontos okára nem tudtam rájönni)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!