Selfie Project

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Javítja a bőr kondícióját, intenzíven hidratálja, visszaadja temészetes fényét, különleges simaságát és komfortérzetét. Gazdag természetes, botanikus aktív  összetevőkben.

• Mandulaolaj: hidratálja és feszesíti a bőrt, valamint erősíti védelmi korlátját. Puha tapintásúvá teszi azt.
  • Marine Algae: a tengeri algák mélyen táplálják a bőrt, és szabályozzák a faggyútermelést. Gyulladásgátló hatásúak, meggátolják az új tökéletlenségek kialakulását.

Nem tartalmaz a fiatal bőr számára kedvezőtlen összetevőket: parabén, SLS, SLES, paraffinolaj. Dermatológiailag tesztelt.

Tinda

2019. szeptember 12.

Csípte a szám felett és alatt, meg még néhány helyen az arcomat, nem pirosodtam ki tőle, így végül elviselhető a dolog. De újból venni nem fogom :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

timikeke

2019. augusztus 7.

A szemem környékét nekem is csípte, meg egy-két helyen az arcom, de nem volt kibírhatatlan. Én úgy gondolom valóban hidratál, miután levettem nagyon jó érzése volt az arcomnak. Enyhe ragacsos érzést hagyott maga után ami nem zavart. Akciósan vettem 540 forintért a Rossmannban, teljes ára 900 forint, így az itt feltüntetett ár egy kicsit helytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

violetti

2019. május 14.

Aranyos a fókaság, de nekem is csípte az arcom. Nincs értelme megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Aranyos a fókaság, de nekem is csípte az arcom. Nincs értelme megvenni.

Manitabarbara

2019. április 13.

Nagyon aranyos ez a maszk, de sajnos csípi a bőrömet. Jól át van itatva.Felhelyezés után nem csúszkál. Viszont annyira irritálta a bőrömet, hogy pár perc után le is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

audreycoca

2019. március 18.

Nekem nagyon bejött ez a fátyolmaszk. Mókásan néztem ki benne, sok anyaggal van átitatva, kellemesen bizsergető. 20 percig volt fent, és ami a bőrömön maradt hamar beszívta. már egyből utána, és másnap is piha-puha, feszes bőröm lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

JErzsi

2019. február 23.

Tegnap előtt használtam először és utoljára. Hasonlóan az előttem szólókhoz csípte a bőrömet, amit egyáltalán nem értek miért, hiszen szép összetevői vannak, alkohol sincs benne.
Sajnos egyáltalán nem volt kellemes érzés. Ugyan pirosságot, pattanásokat nem okozott, a bőröm puha lett, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

zsdorcsi

2019. február 17.

Csípte az arcom. Illetve használat után ragacsos érzete volt a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Csípte az arcom. Illetve használat után ragacsos érzete volt a bőrömnek.

pjennii

2018. december 22.

Nagyon szeretek egy héten legalább egyszer SPA napot tartani, ami arcmaszk nélkül nem is az igazi. Legutóbb erre esett a választásom a drogériában, de végül mindig másikat tettem fel, mert annyira tetszett ez a cuki “fóka stílus”, hogy sajnáltam elhasználni :)
Körülbelül 1 hónap tartogatás után, most végre kipróbáltam és azt kell mondanom, hogy nagyon meg vagyok lepve! Egyáltalán nem gondoltam, hogy ennyire hatásos lesz, azt hittem ha a designbe ennyi energiát fordítottak, akkor biztosan magával a funkciójával, a teljesítményével már kevésbé foglalkoztak, DE NEM!

Nekem sajnos nagyon érzékeny bőröm van és eleinte picit csípte, égette az arcomat, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg, de annyira nem volt kellemetlen hogy leszedjem és egy pár perc múlva el is múlt ez a fura érzés. Használat után sokkal élettelibb lett az arcom, sokkal puhább, fényesebb és frissebb! Teljesítette, amit ígért, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

MiniMaus7

2018. október 15.

Aranyos meg minden, de nekem kb 2 perc után iszonyat csípte az arcomat, pedig nem vagyok nagyon érzékeny bőrű. Az illata is elég erős. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

fagas

2018. június 20.

Megmondom őszintén, nem sokat vártam ettől a kis maszktól. Éppen akciós volt, szóval úgy voltam vele, egye penész, kipróbálom. A márka célközönsége nem én vagyok már, - sajna:-)) - ezért is lepett meg, hogy mit produkált a bőrömmel.
Természetesen a megfelelő előkészítés után tettem fel, és láss csodát...nagyon is jó munkát végzett a kis aranyos. Még két nappala használata után is érzetem áldásos "munkáját", feltöltötte a bőröm, kisimítottam, irritációt egyáltalán nem okozott, számomra kellemes illata volt, és kissé hűsített is használat közben. Ja és a fókamotívum elég vicces, legalább is családtagjaim szerint.:-)))
Konklúzió: meglehetősen jó kis cucc, ennyi pénzért meg naná, aki teheti próbálja ki!
A pandásat is megvettem a márkától, remélem, az is ennyire jó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 20.

A pandásat is megvettem a márkától, remélem, az is ennyire jó lesz!

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Glycerin, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.