Selfie Project

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Javítja a bőr kondícióját. A természetes pamut alapú gyengéd szövet, tökéletesenilleszkedik az arc vonalaihoz, biztosítva a hosszan tartó hatást. A botanikus aktív összetevők egyenletesen szívódnak be a bőrbe. Kisimít, feszesít és intenzíven hidratál, csökkenti az érdességet és elszíneződéseket. A vebbe található mandulasav antibakteriális és hámlasztó hatású. Szabályozza a sejt megújulást, javítja a bőr szerkezetét és színét.  Nyugtatja a gyulladásokat és csökkenti a pattanásos elváltozásokat. A zabpehely fehérjék a bőrre hidratáló és nyugtató hatásúak,  az irritáció és bőrpír ellen hatnak. Rendkívül biokompatibilis a fiatal bőrrel.

Nem tartalmaz parabéneket, SLS, SLES, paraffinolajat

Juccimo

2019. május 27.

Akcióban vettem a fókással és a pandással (sajnos nagyon cuki a csomagolásuk), és utána elég riasztó véleményeket olvastam ezekről a maszkokról itt. (A pandásat azóta is félek feltenni...)
Elsőként ezzel tettem próbát, és nekem nem volt rossz tapasztalatom vele. A mintázata nem adott ugyan hozzá az élvezeti értékéhez, nem vagyok híve ezeknek a színezett maszkoknak, de én jó sokáig fent hagytam, amíg minden hatóanyagot beivott a bőröm, és nagyon kellemes érzés volt a használata. Hidratált, puha bőr volt az eredmény.
Azt nem mondom, hogy újra fogom venni, mert teljes áron eszembe nem jutna, és szerintem azért lassan kiöregszem ebből a maszkból, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

fagas

2019. április 3.

Sajnos, ugyanaz a jelenség, mint a pandásnál most is fennáll.:-( Jeges, húzódó, zavaró érzet használat közben, erős illat - irritációnak szerencsére nem láttam jelét. Legalább nem ártott, ha már nem is használt.:-/ Ez is "nem jött be" kategória.-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.