Selfie Project

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Javítja a bőr kondícióját, összehúzza és megnyitja a pórusokat, korlátozza a faggyú túltermelést, biztosítva a bőr optimális egyensúlyát. Gazdag természetes, botanikus aktív összetevőkben.

• Bio aktív szén: tisztít és antibakteriális hatású. Elnyeli a szennyeződéseket, a pórusokat tisztítja és szűkíti.
  • Zöld bambusz: szabályozza a faggyútermelést, mattítja a bőrt.

Nem tartalmaz a fiatal bőr számára kedvezőtlen összetevőket: parabén, SLS, SLES, paraffinolaj. Dermatológiailag tesztelt.

Szilvi24

2020. február 10.

Tigrises nagyon bevált és volt még egy pandásom gondoltam kipróbálom, megvártam a 10 percet, marta az arcom rendesen, egy kis pirosságot kaptam utána, de szép lassan megnyugodott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Juccimo

2020. január 29.

Meg kell védenem a pandácskát, nekem szerencsére semmiféle irritációt nem okozott. Egynek elment, nem ma használtam már, és különösebben nem volt emlékezetes élmény a használata, viszont az itteni vélemények alapján attól féltem, leoldja majd az arcomat, de szerencsére semmi negatívumot nem tapasztaltam.
A színezett maszkokat ettől függetlenül nem igazán kultiválom, de a csomagolás cuki dizájnja nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Lina14

2020. január 23.

Sajnos nekem is csípte a bőröm, de szerencsére egy kis pirosságos kívül nem tapasztaltam semmit. Semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Trinn

2019. december 30.

Nekem is iszonyatosan csípte az arcom pedig egyáltalán nincs érzékeny bőröm. Nem ajánlom. Ha minőségi arcmaszkot kerestek akkora notinoban lehet kapni Missha-araszkokat amik nagyon jók.
(csak említeném hogy ezek egyszerhasználatosak és nem ujrahasznosíthatóak, így károsabb a környezetre való tekintettel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

zsazsa9

2019. december 30.

A maszk mérete nagyjából megfelelő, viszont túl pici a szemnek való lyuk, így a szemkörnyéket is teljesen befedi, ami egy hidratáló maszknál nem lenne probléma, de ez valóban picit csíp, ami nekem egyébként máshol nem volt zavaró, de a szemkörnyékemet szerintem ne csípje meg szárítsa egy maszk se, nem odavalóak a tisztító, pórusösszehúzó összetevők... A minta elég furi, inkább gondolnám dalmatának, mint pandának. :D A maszk egyébként csöpög a cucctól, de szó szerint. Feltettem, és az államról zsepivel kellett leitatnom a felesleget folyamatosan, hogy ne csöpögjem össze a ruhámat. Lehet, hogy valakinek pont ez tetszik, de nekem ez már a túlzás kategória. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

risecskinlili

2019. november 30.

Ugyanaz jelentkezett mint az előttem lévőknél. Pár perc után annyira marta a bőröm, hogy muszáj volt leszednem. Így nem okozott semmi kárt szerencsére, de természetesen használni sem használt.... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

fagas

2019. február 26.

Most jutottam el odáig, hogy kipróbáljam a márkának ezt a termékét is. A fókással ellentétben ez nagyon nem volt kellemes, már néhány perccel a feltevését követően éreztem, hogy valami nem O.K.:-( Mintha szép lassan lefagyott volna az arcbőröm, és nem a kellemes katagóriában, hanem húzódott és feszült. Nem vártam meg a szokásos 15-20 percet, levettem. Irritációt szerencsére nem tapasztaltam - de nem is láttam látható jelét, hogy bármit is "csinált" volna a jó értelmeben. Nem bejövős sajna. Az illata is tolakodó, ez is zavart. Nem veszem újra, ez tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

Ayiris

2018. október 16.

Nagyon mart, bizsergett. Azt hittem csak velem van a baj, vagy ez normális. De elnézve a kommenteket nem. A maró érzéstől nekem hányingerem lett. Majdnem bírtam 10percig amit írt, de feladtam.
A panda minta creepy kicsit... amúgy jópofa lenne... ha... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

A panda minta creepy kicsit... amúgy jópofa lenne... ha... :)

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 2.

Borzalmas volt! Az arcommal semmit sem csinált, cserében a 10 perc alatt végig égette. Nekem szerencsére nem lett piros az arcom a használata után. Ez tipikusan a 2 perces szelfimaszk. Azért azt nem gondoltam volna, hogy tényleg használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

csomoviki

2018. július 25.

Ez egy borzalom, még szerencse h féláron vettem a Rossmannban. A csomagoláson látható panda fej nagyon cuki és azt gondolná az ember, h ilyen kis cuki lesz a maszk is...hát rohadtul nem. Riogatásnak tökéletes lenne, vagy egy horror filmbe. Nemcsak a kinézete miatt hanem a hatása miatt is. Nem tudtam az előírt ideig fent hagyni az arcomon, mert azt éreztem, mintha savba mártották volna úgy égette az arcomat. Vörös fejem lett a maszk levétele után, ami az égető krém és a családtagok döbbent/ijedt fejükön való röhögés miatt. Igazából még csak viccnek se jó csak ha szeretjük a fájdalmat...Kár, hogy nincs nulla csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.