Sensai

Ár:   39 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. április 9.

Ár:   39 990 Ft
Lelőhely:   Douglas

A parfüm a legfontosabb összetevőjének inspirációja a márka - Koishimaru selyme. Az illat selyemfátyol, amely kiemeli a női szépséget és annak karakterét. Friss keleti készítmény gyümölcsös jegyek, fehér virágok, borostyán, tonkabab és pézsma kombinációja. Az orr Marie Salamagne. Fejjegyei a bergamott, rózsaszín bors, körte, ibolya levél. Fátyol körül az illaz szíve: bazsarózsa, gyöngyvirág, Sharry Baba orchidea és borostyán. Az alapot meleg akkordok képezik tonkabab és pézsma.

Ár: 1700-, 3500- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

andy79

2022. július 2.

Update 2022. július 2: Kipróbáltam ebben az agyunkra is már rátelepedő, szűnni nem akaró 38 fokos hőségben is egy lehúzott redőnyök mögötti, frissítő zuhany után felfújva, nyári este... és azóta már tudom mihez kezdjek ezzel az illattal :) Felhúzoménezt 5 csillagra...
a bőrön hi-he-tet-len megnyugtató, púderrselymes hűs érzéssel adta ki magából folyamatosan a szépségét...
mesésen selymes és selymesen mesés illat, nem vitás... :)

2022. május 28.: Nem tudom mihez kezdjek ezzel az illattal, és... nem tudok dűlőre jutni ezzel az illattal. Minden igaz róla, amit előttem már leírtak. Szépség... visszafogott elegancia... selyem érintése a bőrön... és... számomra addiktív. Csak érte nyúlok már hetek óta, és fújom reggel, délben, este és bármikor, amikor csak rákívánok, megkívánom.Nem, nem azért, mert fürdök benne, hanem mert annyira, de annyira nem tartós :( Oly' gyorsan lesz bőrközeli és huss, hogy még felfogni sincs időm, nem még élvezkedni az illatban és hatásában.
De- hogy ne legyen egyszerű a történet- pár óra múltán fogja magát és megvillantja pár percre mindazt, amitől végleg beleszerelmesedünk és megbocsátunk neki minden hűtlenséget..., :) kb. 8 óra után hirtelen előjön rajtam egy stabil tonkabab illat és azt már viszont tartja órákon át.
Szóval ilyen ellentmondásos ez... :) Hogy van is, de közben nincs is... :)
Hogy hányadán állok vele? Szeretem, imádom, de mérges vagyok rá a tartóssága miatt, de olyan finom, nőies és szépséges illat, hogy sokáig nem tudok haragudni rá :) Olyan vele a viszonyom, mint egy fülig szerelmes, aki nem elégszik meg azzal, amit kap és egyre többet és többet akar, de Ő csak kimért megingathatatlansággal adagolja a gyönyört... és ezzel türelemre, és élvezetre tanít... :)
Mindent összevetve sem tudok 3 pontnál többet adni rá a csapnivaló tartóssága és szertelen bújócskája miatt, de még így is bőven az " üvegesben is birtokolni és fújni akarom" kategória :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 2.

mesésen selymes és selymesen mesés illat, nem vitás... :)

Szóval ilyen ellentmondásos ez... :) Hogy van is, de közben nincs is... :)

Blackxentric

2022. február 18.

Az illat tartóssága jó. Maga az illat úgy érzem nem az én koroaztályomnak készült. Inkább negyven feletti nőkön tudom elképzelni. Az biztos, hogy nagyon jól össze van rakva, meg van benne az egyensúly
Nem túl sok és nem túl kevés. Az, hogy nem érzem magaménak nem az ő hibája és emiatt lepontozni sem fogom. Most kap egy szép négyest tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

Tarzicia

2021. augusztus 28.

Egy időben Sensai krémeket használtam, ezt a parfümöt is a megjelenése óta ismerem. Akkoriban nem szólított meg, teljesen más illatok érdekeltek: csakis a nagyágyúk, az aldehides klasszikusok, a nagyon zöldek, a nagyon rózsásak és a nagyon füstösek. Nemrég újra felfedeztem, beleszerettem, és most már el nem eresztem.
Meglepő, hogy itt elmarad a szokásos friss bevezető, már a legelső pillanatban is édes, de rendkívül könnyed. Én ezt úgy hívom magamban, hogy "vékonyan" édes. Világos és tiszta, az ilyen tipusú illatok szúrós, hűvös, bántó éle nélkül. Mindehhez épp csak egy suhintásnyit púderes, olyan, mint a tündérpor. Virágos, de nem túlburjánzóan vagy a klasszikus értelemben véve. Rajtam eleinte ibolyás, később az orchidea dominál, a gyöngyvirág és a peónia csak frissen tartják az egészet. Végig világos és légies marad, idővel csak krémesedik, felmelegszik, a legvégére pedig valami mennyei kombináció alakul ki a tonkababbal.
Az illat maga nem újszerű, mondhatnám semmi extra, de mégis kiemelkedik az átlagból. Tényleg olyan mint a selyem, elegáns és könnyed. Nagyon nőies, de nem figyelemfelkeltő, nem akar csábítani. Maximum csendben behálózni. Ez maga a halkszavú, lágy, befogadó nőiesség, ez egy igazi jin illat.
Nem csak maga az illat kifinomult és igényes, de az is, ahogy előadja magát. Nem tudok rá jobb szót: kulturált. Végig bőrközeli, diszkrét marad, csak egy-egy mozdulatnál libben elő. Kevés ilyen elegáns, aura-jellegű parfümöm van, de ezeket szeretem a legjobban.
Sose használok éjszakára parfümöt, ez az első és egyetlen, amit alváshoz is el tudok képzelni. Egyrészt semmi parfümös jelleg ill. szintetikusság nincs benne, másrészt az ápoltság-érzet mellett ad egy kellemes "elengedettség" érzést is. Olyan, mint egy puha védőburok. Megnyugtató, mint a halk dúdolás és a lassan cirogató kéz.
Bármilyen évszakhoz, bármilyen alkalomhoz illik, de én csak itthonra tartogatom, eszembe se jutna magamra fújni, ha kilépek a házból. Tiszteletlenségnek érezném vele szemben. A kifinomultsága nem tudna érvényesülni, halk szava elveszne a külvilág zajában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 28.

pomme

2021. április 28.

Hát nem vagyok kint a vízből ezzel a parfümmel :D Nagyon tetszik, mert pont olyan puha és megnyugtató, mint a Yohji Femme, meg hát igazából majdnem teljesen ugyanaz, de ezt sem lehet kapni, és ez is egy vagyonba kerül :P Kicsit vigasztal, hogy a leszáradása nem annyira meleg és kerek, úgyhogy tudok nélküle élni, maradok a másik japán márkánál, főleg, hogy "az volt előbb", ez meg az utánérzés...De nagyon tetszik az üvege, úgyhogy megéri a 4 csilagot még így is, hogy semmi új ötlet nincs benne, csak egy felvizezett, olcsóbb illatú Yohji.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Timi27

2020. december 20.

Már nagyon régóta szemezek ezzel az illattal, de csak mostanában vettem belőle mintát.. amikor megérkezett, már szidtam is magam, hogy miért csak 5 ml-t kértem :) nagyon megtetszett, aktuális kedvencem lett.. valóban egy krémes, de picit fűszeres, kellemes illat, melyről nekem is a biztonság, otthonérzet, nyugalom jutott eszembe..visszafogott, elegáns luxus illat.. nem csíkhúzós, viszont egész nap szépen körbeölel..

Update: örülök, hogy rátaláltam :) a minta próbálása óta már egy üveges birtokosa vagyok, és nagyon nagy örömmel tölt el, nagyon szép illat. Kellemes napkat varázsol akkor is ha kicsit szomorkás a hangulatom.

Update ismét: (2020.12.20 ) lehet nagyon unalmas leszek , hogy ismét visszatérek hozzá, de még mindig el vagyok varázsolva tőle:) Bármilyen évszakban, hőmérsékletben próbálom, ugyanolyan lesz a lelkesedésem iránta ... érdekes hogy a gyöngyvirágot nem szeretem parfümben, vagy bármilyen illatszerben, de ez már a második olyan parfüm amiben van, és mégis levesz a lábamról.. luxus , elegáns érzet amikor rajtam van, szilázsa kiváló, és bármilyen öltözékhez bármilyen napszakban el tudom képzelni.. na jó, esti bulizáshoz mást választanék, vmi karakteresebbet, de ez a rohanós stresszes napokon olyan mint egy borongós nap után a napsütés, mindig felvidít és megnyugtató érzés viselni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. július 24.

Ha a The Silk EDT kapott tőlem 100 csillagot, akkor az EDP kap 99-et. Egy picit édesebb, krémesebb és kevésbé intim, mint az EDT, de csak az veszi észre, aki mindkettőt imádja. Mondhatjuk úgy is, hogy az EDT-t hordanám nyáron, az EDP-t pedig inkább télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 24.

zabszalma

2019. július 24.

Bvlgari pour femme, Bvlgari petits et mamas és Chanel eau premiere keveréke nekem. Mindhárom illatot érzem benne, különböző fázisaiban. Púderes, fűszeres, lágy és egyben karakteres, ölelős, odabújós illat. Otthonérzetet, megérkezettséget, biztonságot árasztó. Az üvegét öröm kézbe venni. Sensai itt is hozza a nagy odafigyeléssel, a női lélekre való ráhangolódással előállított termékei minőségét. Nem egyedi kompozíció, mert tényleg olyan, mintha e három parfümöt összekeverték volna, ettől függetlenül nagyon finom lett. A Chanel eau premiere-t nálam ez sem tudja kiütni a trónról. De ha egy finom, púderes, szellős és egész nap tartós illatra vágynánk, akkor ez tökéletes. Az edt fás, kesernyésebb, gyógynövényesebb picit, de leszáradásában babapúder érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 24.

zuzmano

2017. május 19.

Egy kis fújos van a birtokomban. Már nem tudom ki küldte. És most köszönöm.
Igazából semmi különös de! , rajtam pont olyan mint ahogy fentebb írjàk.
Szeretem a jól érezhető erős orientális fűszeres, édes illatokat de ez annyira más puha krémes fenséges és elegáns illat tényleg olyan mint egy selyem alsónemű a legjobb fajtából. Szerelem lett. Azt gondolom ez egy esküvői illat. Egy baja van a kezdeti selyem érzet átvàlt egy ma már átlagos édes illatba. Csak ez miatt nem rendelem meg. Inkább itt keresem!
Akinek van a birtokában és már nem szereti reális áron üvegében megvasarolnam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 19.

Egy kis fújos van a birtokomban. Már nem tudom ki küldte. És most köszönöm.
Igazából semmi különös de! , rajtam pont olyan mint ahogy fentebb írjàk.
Akinek van a birtokában és már nem szereti reális áron üvegében megvasarolnam.

Erina

2017. március 28.

Valóban selymes illat. Kellemesen rásimul a bőrömre, és csak illatozik órák óta :) Imádom, ahogy váltakozik az illata. Csak kis mintám van belőle, de azért annyira nem fogott meg, hogy megvegyem nagyban. Elhasználgatom így tavasszal, de ennyi nekem elég is volt belőle. Szerintem jól sikerült illat, de nálam nem maradandó, és meghatározó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. március 18.

Amikor kipróbáltam, az első percben arra gondoltam, afffene, emlékeim szerint ez nem olcsó illat, de óóóóóh......Finomságos, szépséges, nőies, simulós, kell nekem!!! Aztán felmelegedett, beédesedett, és így már nem kell mégsem. Persze gondolom, sokaknak így is csodaszép, csak nekem ez a tonkababos-vaníliás alapillat a bőrömön túl sok, túl meleg, túl édes. (Magam körül szeretem, mert pl. a Lalique Le Parfüm illata is csodás volt a szobámban, a függönyről, imádtam, ráadásul hetekig érződött.)
Olyan kis lenge szépségre vágyom, mint a fejillata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 18.

Olyan kis lenge szépségre vágyom, mint a fejillata.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.