Sensident

Ár:   625 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cioccolata, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes. Extra friss lehetetet biztosít.

wildrose

2018. augusztus 3.

Kellemes ízű szájvíz, bár kicsit erős, de azért viselhető. Nem lett kedvenc, de szeretem, hogy alkoholmentes, és szerintem a célnak pont megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Mona29

2017. december 1.

Nem rossz, de még mindig keresem az igazit. Néha kicsit fura íze van, a hatása sem tart sokáig. Ár-érték arányban viszont nagyon jó, ezért néha-néha visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

kisenikoke

2016. december 5.

Update: ismét a fehér flakonos verziót használtam. Át-érték arányban kiváló.

Én a fehér flakonos Intensiv párját használtam. Egyébként nem rossz alternatíva ha a Listerine épp teljes áron van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Update: ismét a fehér flakonos verziót használtam. Át-érték arányban kiváló.

Lena800805

2015. április 22.

Mivel az alkoholos szájvizeket nem ajánlják, a Müllerben ezt vettem le a polcról, gondoltam, kipróbálom. A Listerine-hez viszonyítva eleinte rémes volt az íze, de aztán lassan megszoktam. Főleg jó erős fogkrém után használva már fel sem tűnt a furcsa mellékíz. Nem rossz, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

t.greti

2014. április 25.

borzalmas íze van, borzalmas utóízzel. és a fogaimnak is fura árnyalatot adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

borzalmas íze van, borzalmas utóízzel. és a fogaimnak is fura árnyalatot adott.

cioccolata

2014. január 25.

A hatása tetszik, de a kissé kesernyés mellékíze nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

A hatása tetszik, de a kissé kesernyés mellékíze nem.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol