Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2017. február 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

bjútigörl

2014. április 23.

Smink lemosásra használom és nagyon tetszik! Más sminklemosókkal elentétben nem csípi a szemem és rendesen leszedi a spirállt! :) szuper kis termek mivel illatanyag sincs benne ezért nem is irrital! 5 csillag mert nem tudok belekötni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.

Kardvirág

2014. március 21.

Meg vagyok elégedve vele. Hűsít, hidratálja, nyugtatja a száraz, érzékeny bőrömet. Állandó helyet kap az arcápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

ddia5

2013. április 13.

Nagyon érzékeny a bőröm, olyan tonikot kerestem, ami alkohol- és parfümmentes és árban is megfelelő. Ez az összes elvárásomnak megfelel, és tényleg jó bőrnyugtató hatása van. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

beautifullife

2013. március 15.

Nagyon szépen nyugtatja az érzékenyebb bőrt és nem is lesz tőle ragacsos a bőrfelszín,mint a legtöbb lemosótól.Az összetevői is szépek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

toxicdoll

2013. március 15.

Nekem alapvetően zsíros-kombinált a bőröm és véletlenül vettem meg ezt a tonikot. Nem az én bőrtípusomra való, nem is szerettem. Lehet, hogy száraz bőrre hatékony, de nekem semmit nem ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.