Sensodyne

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: senskin, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2016. december 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne  törődik az érzékeny fogakkal. Ha a zománc lekopik, vagy az íny visszahúzódik, a dentin alatt védtelenné válik. Ez ahhoz vezethet, hogy a fogak érzékenységét fájdalom kíséri, például hideg és meleg ételek és italok hatására. A géles fogkrém megtisztítja a fogakat, megelőzi az érzékenységet és frissen tartó leheletet ad.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

viewxy

2021. március 10.

Sajnos kicsípi a szám sarkát, sebesre kireped tőle. Biztos ez a hibás, többször próbáltam, hogy nem használom, akkor nincs ez a gond, de amint ezzel mosok fogat újra sebes lesz. Férjemnek ugyan ez. A hatása, íze jó lenne, meg másik sensodyne bejött, szóval valószínűleg ezzel az ízesítéssel van baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Fehereszti

2021. január 23.

Nagyon szeretem az összes Sensodyne fogkrémet. Brutális módon megszüntet mindenféle fogérzékenységet, sajgást, enyhe kis diszkomfortokat, én már sosem cserélném le, ha van is itthon másféle vagy fehérítés miatt más fogkrém, egy ilyen mindig van és egymás után kétszer fogat mosok velük, vagy váltva (reggel/este) használom. A lényeg hogy ezt is nagyon szeretem mint a család többi tagját, a fehérítő a kedvenc de ez a másik amit nagyon szeretek. Nincs nagyon erős íze, de szépen tisztít és a klasszik hatás miatt meg felülmúlhatatlan a márka számomra. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

fioretta

2021. január 5.

Az íze lehetne egy kicsit frissebb, mentolosabb, mert bár fogmosás közben erős, de utána nem marad meg. A habzása közepes-gyenge, az általam használt egyéb fogkrémekhez képes lényegesen hosszabb csíkot kell nyomnom a kefére, hogy felhabozzon a kívánt mértékben. Egész jól tisztít és a fogérzékenységet is csillapítja valamilyen szinten.
A Sensodyne márkát kedvelem és eddig a legtöbbje jól bevált, ezzel sincs különösebben gondom, de ez most egyelőre nem tűnik kiemelkedőnek. Akciósan vettem (3db együtt), így megérte, de nem hiszem hogy a közeljövőben pont ugyanezt a típust újraveszem.

Update: Hosszabb távon irritálta, marta a szájüreget, a szám belső felülete eléggé kipirosodott tőle és a fogérzékenység is visszajött, úgyhogy le kell hogy pontozzam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

gittus0924

2020. november 7.

Már évek óta Sensodyne fogkrémeket használok, mert elég érzékenyek a fogaim. Ezzel a fajtával is elégedett voltam, újat nem tudok róla írni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

lettniko

2020. január 22.

Kellemes, nem túl erős mentolos íz, a lepedéket alaposan eltávolítja, friss leheletet biztosít.
Mióta használom kevésbé érzékenyek a fogaim a hidegre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Mióta használom kevésbé érzékenyek a fogaim a hidegre.

Szandika12

2018. november 21.

Szeretem, este szoktam használni. Szerintem nagyon jól védi a fogakat, kellemes az íze és a leheletem, mindössze ezer forintot kellett kifizetnem érte, úgyhogy így azért megérte. Napközben a Himalaya Herbals fogkrémet használom, mert az nekem látványosan fehéríti a fogaimat. Szerintem a fogápolásra azért eléggé oda kell figyelnem, főleg azért mert egyelőre eddig semmi problémám nem volt soha a fogaimmal és szeretném hogy még jó sokáig ne legyen velük baj, persze ez a genetikán is múlik. :)
Ja és nagyon tetszik hogy érzékeny fogakra van :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Ja és nagyon tetszik hogy érzékeny fogakra van :).

Sisszy

2018. november 17.

Érzékeny fogaimra gyógyír, kellemesen frissít és tényleg segít az érzékeny fogakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

ninarny

2018. március 18.

Amíg a sensodine white semmit sem csinál, ettől váratlanul rengeteget fehéredtek a fogaim! Nekem is feltűnt és mások is megjegyezték. Ráadásul, elképesztően jól tisztít más fogkrémekkel összehasonlítva. Például: ha este ezzel mosok fogat, reggel ébredés után tisztábbak a fogaim, mint amikor másik fogkrémmel. Csúúúúcs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Narbeleth

2018. február 2.

Hámlik tőle a szám belső része, és sokáig keleemetlen íz marad utána. Ezt kivéve hozza azt, amit az elmex, de szinte mar, nem fogom úja venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

angeleyes8

2017. november 3.

Sajnos ez a fogkrém irritációt okozott nálam, pedig a márka más termékétől ilyet nem tapasztaltam.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1