Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikkamakka, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Hosszan tartó védelmet biztosít az érzékeny fogaknak. Hűsítő menta ízzel.

zdoreebaba

2020. november 26.

Pár napja kezdtem el használni. Leginkább este lefekvés előtt veszem elő. Szívesen gargarizálok, öblögetek vele ebben a vírusos időszakban. Ennek a szájvíznek teljesen eltérő íze van más szájvizekhez képest, gyanítom az alkoholtartalma miatt lehet. Ez inkább ilyen édeskés, nem túl erős íz, de elég kellemes. A fogérzékenységemre jól beválik, remélem hosszú távon jól fog viselkedni. Nem mellesleg eddig a torokfájdalmamat is jól kezeli. Nekem perfect!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Stella90

2020. október 1.

Pár hónapja hirtelen erős fogérzékenységet tapasztaltam még szobahőmérsékletű víz fogasztása után is, a fogorvos röntgen után sem tudta megmondani az okát. Így kerestem egy alkoholmentes szájvizet és erre esett a választásom. Miután elkezdtem használni, hamar elmúlt a fájdalom. Nagyon kellemes az íze és valóban hatékony a fogérzékenység megszüntetésében. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

AlizPeter

2020. május 5.

Több flakonnal elhasznaltam belőle. Tetszik h nem marja a számat, kellemes az íze, frissiti a leheletet. Érzékeny fogaimra bevált. Csak sensodyne termékeket használok. Nagyon jók érzékeny fogakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

wildrose

2020. január 30.

Nagyon kellemes ízű, nem túl erős szájvíz, érzékeny fogakra nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 30.

Nagyon kellemes ízű, nem túl erős szájvíz, érzékeny fogakra nagyon bevált.

ludri97

2018. október 4.

Nekem bevalt, bar nem csip , nem mar semmi, az izevel sincs bajom. Fogat feheritek ezert a fogkrememet is sensodynere csereltem emrt kicsit erzekenyebbek a fogaim most es azt irtak tobben is hogy segit:) ahhoz ez tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Airyn08

2018. augusztus 23.

Igazából csak ezt használom, mert idézem: "A fogzománc oldódási pH-ja pH=5,5-5,2 alatt van; tehát ha ennél kisebb az érték, akkor oldódni kezd, ha nagyobb, akkor nem.".. Ennek a kritériumnak csak a Sensodyne, a Colgate Plax és az Oral-B felelt meg, viszont utóbbi kettőt a "magas gátlási zónája, vagyis erős baktériumölő tulajdonsága" miatt csak terápiás céllal, azaz foghúzás után ajánlják. Kizárásos alapon a Sensodyne maradt, ami a többivel ellentétben akkor nem oldja a fogzománcot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

kgyrk

2017. október 14.

Jaaaj borzasztó köptető íze van... :) A fogápolási rutinom része a szájvíz, ettől valahogy komfortosabban érzem magam. A fogkrémem és a fogkefém is Sensodyne, gondoltam kipróbálom a szájvizüket. Én a Rapid Whitening fogkrém mellé használom, a kettő együttes használatával megszűnt a fogérzékenységem, viszont az íze akkor is borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

scheierdia

2017. május 10.

Nekem a zöld van meg, ami kevésbé mentolos, de kB ugyanez. Az érzékeny fogaim miatt vettem. Azóta már nem érzékenyek, de nem tudom mennyire lehet ennek betudni, mivel ezzel egy időben kezdtem el használni a Sensodyne Rapid fogkrémet is. És én inkább annak a hatásában bízom, de mint szájöblítő nem rossz. Ha elfogy majd másmilyet vezsek, és ha úgy újra érzékennyé válnak a fogaim, akkor jövök még felpontozni, viszont addig csak egy 4-est kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.