Sephora

Ár:   €6   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csemezb, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   €6
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló kókuszkivonatot tartalmazó fátyolmaszk.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

budainiki22

2020. május 1.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de magamnak semmiképp nem vettem volna meg.
Nem szívta be a bőröm, túlzottan nedves volt, pedig több ideig hagytam magamon, mint kell, de hiába, nem szívta be kellően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de magamnak semmiképp nem vettem volna meg.

csemezb

2019. november 3.

Hát ennyi pénzért nem estem hasra tőle. A fátyolmaszk kellően "nedves" volt, természetesen az egészet nem tudta beszívni a bőröm, így sok maradt a maszkon, amit ugye leszedtem és megpróbáltam az arcomra kenni. Beszívódott és nagyon kellemes, puha érzést hagyott a bőrön. Szóval összességében pozitív, azt leszámítva, hogy ami még a maszkon rajta maradt az nagyjából még egy alkalomra elég lett volna, amit így kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Mannitol, Saccharide Isomerate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.