Sephora

Ár:   €6   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csemezb, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   €6
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló kókuszkivonatot tartalmazó fátyolmaszk.

Barackvirag1

2021. november 19.

Ajándékba kaptam én is, ez volt a legelső fátyolmaszkom. Először amikor kibontottam, megijedtem a nyálkás állagától, de mivel isteni kókuszillata volt és szeretek új dolgokat kipróbálni, így hát elhasználtam. És milyen jól tettem! Nagyon kellemes hűs érzés volt az arcomon és levétele után sokkal kevésbé rozáceásnak tűnő, hidratáltabb, simább bőr fogadott.
Azóta próbáltam már baleás és garnieres fátyolmaszkokat is, de ezek közül szerintem a sephorások a legjobbak. Ezeknek tényleg fátyol vastagságú a szövetük, ami nemcsak kellemesebb "viselet," de emiatt könnyebb is az arcomhoz igazgatni őket. Bőségesen át vannak itatva anyaggal és általában látványos hatásuk van a bőrömön még 2 nappal a használatuk után is (még azoknak is, amelyek nem kimondottan az én bőrtípusomnak valók).
Nem szokta teljesen beszívni a bőröm az anyagot, ezért általában rajta is hagyom, mintegy pakolásként, és csak a következő arctisztításkor mosom le.
Mivel általában még így is bőven nedves marad a maszk, legtöbbször visszacsomagolom a tasakba, amit gemkapcsokkal lezárok, és akkor még további 2 alkalomra elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

laanyka

2021. augusztus 20.

Nem egy nagy durrantás :) Nem rossz, de a Garnier maszkja 100x jobb. Ebben kevesebb cucc van és 2x olyan drága is. Egynek jó, de függő nem lettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

budainiki22

2020. május 1.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de magamnak semmiképp nem vettem volna meg.
Nem szívta be a bőröm, túlzottan nedves volt, pedig több ideig hagytam magamon, mint kell, de hiába, nem szívta be kellően.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de magamnak semmiképp nem vettem volna meg.

csemezb

2019. november 3.

Hát ennyi pénzért nem estem hasra tőle. A fátyolmaszk kellően "nedves" volt, természetesen az egészet nem tudta beszívni a bőröm, így sok maradt a maszkon, amit ugye leszedtem és megpróbáltam az arcomra kenni. Beszívódott és nagyon kellemes, puha érzést hagyott a bőrön. Szóval összességében pozitív, azt leszámítva, hogy ami még a maszkon rajta maradt az nagyjából még egy alkalomra elég lett volna, amit így kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Mannitol, Saccharide Isomerate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.