Best of Beauty 2019

Sephora

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Currypie, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Sminkek szájra

Sugárzó ajakrúzs, ami akár 10 órán át is fenn marad.

Komfortos érzés a szájon, mitha nem is lenne rajta semmi.

Two-in-one formula: az intenzív pigmentek kombinációja a vízálló poliymerekkel. Így könnyedén marad fenn akár 10 órán át. A magas fedőképességű pigmentek szétoszlatják a színt a szájon, miközben a rózsaolaj és a B-vitamin hidratálják és védik az ajkakat.

ildiko91

2019. május 21.

Van egy árnyalata, ami nálam alap darab a táskámban. Árban még belefér, mert nem használok sok rúzst. Nagyon tartos, maximum a kávé szokott kicsit levinni belőle. Szomorú vagyok, hogy itthon nincs Sephora üzlet, így mindig külföldről szerzem be ezt a terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Theodora

2018. november 10.

Nekem bejött, amikor felkenem krmes, aztán megszárad, és mintha megkötne. Tartós rúzs, bár nem a legkellemesebb viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

B.Enci

2016. július 29.

Alá kell hidratálni, főleg a világosabb árnyalatoknál. Ha sikerül a hidratálás gyönyörű végeredményt kapunk. Sajnos hamar kopik és nem a legszebben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

HEva

2016. július 24.

Külföldön jutottam hozzá, elképesztő, hogy Spanyolországban a kisebb városokban is van Sephora üzlet, nálunk viszont Budapesten sincs... :/
Nagyon tetszik a színe, N°20 árnyalat. Kicsit bánom, hogy nem a Kat Von D-féle matt színezőt vettem, mert engem az kevésbé szárított, de igazából szerintem csak radírozni kéne az ajkamat és utána jó lesz.
Ja és akciós volt, 8 eur. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Ja és akciós volt, 8 eur. :P

drmalna

2016. június 22.

Nagyooon szeretem! Extra intenzív a színe, hihetetlenül tartós, és még hidratál is. Nekem egy erős bordós árnyalat van meg, szerintem ha valaki olyan helyen jár, ahol kapható a termék mindenképpen szerezzen be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

Currypie

2016. május 7.

Hosszan tartó, erősen pigmentált, matt árnyalatok. Néha kell alá egy kis hidratálás, mert a száraz ajkak látszanak kicsit, ahogy a legtöbb matt rúzsnál. Engem nem nagyon szárít. Krémes, könnyű felvinni, de nem érdemes kimenni a vonalból, mert onnan is nehezen jön le. Ha elég gyorsak vagyunk, vizes vattával lehet korrigálni. De tényleg sokáig bírja evés-ivás után is, csak belul kezd megkopni kissé. Egyik kedvenc, 3 árnyalatom is van. Egy sajnos nem áll jól, azt fel is tettem ide.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Színezék. Piros.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.