Sephora

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. április 1.

Ár:   $15
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Hosszantartó,építhető pirosító

3 féle finissel kaphatóak: matt, szatén és csillogó

Ár: 999 , Eladó: Dlm
Állapot: Néhány alkalommal használtam., Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően küldöm a terméket Foxpost-al! Szállítási költség 999 Ft

Betti89

2019. március 25.

A tartóssága nem a legerősebb, de 4-5 órát simán kibír. Tetszik a kiszerelése és a színét is eltaláltam, általában a szemhéjamra is használok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

bugeyes

2018. szeptember 7.

Külföldi kiruccanás során tettem rá szert, nagyon megtetszett a flirt it up fantázianevű árnyalat és a tesztert swatcholva eléggé pigmentáltnak tűnt, úgyhogy nem is tétováztam. Finom, selymes állaga van, nem porzik. Általában a kevesebb több elvét követve sminkelem magam, úgyhogy engem egyáltalán nem zavar, hogy ecsettel eldolgozva nincs olyan vad színe és bohócos, erős hatása, még akkor sem, ha véletlenül a nagy sietségben több terméket veszek fel. Ami viszont kicsit csalódás, hogy nap végére szinte eltűnik, emiatt nem tudok max pontot adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

agen

2018. július 18.

Hu, de jó, hogy hamarabb megvettem, mint ahogy itt olvastam róla.. nem vettem volna meg. Csak bobbi és Mac pirositot használtam eddig, úgy érzem sosem fogynak el, szóval szívesen újítottam egy olcsóbb verzióval. Nekem semmivel nem rosszabb, mint ők. A Charmed árnyalatot vettem meg, ami most a barna bőrömön tök jól mutat. Legközelebb jobban körülnézek a Sephora sephora részlegén:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

zsofiab

2018. június 30.

Azt hiszem ez az elso pirositom, a Sephoraban sikerult megtalalnom azt az arnyalatot amelyik illik a borszinemhez. Nagyon ritkan hasznalom, csak esemenyekre tehat meg mindig jocskan van benne, nekem bevalt, de sajnos nem is tudom mivel osszehasonlitani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

creammaniac

2017. szeptember 25.

A 01-es Shame On You árnyalatot sikerült nyáron beszereznem, azóta minden egyes nap használom, imádom! Meglepődtem a lenti véleményeken, miszerint nem tartós, rajtam épp ellenkezőleg nagyon is tartós. Matt, nincsenek benne csillámok, könnyű eloszlatni, nem porzik jobban, mint más pirosítóim.

Biztos vagyok benne, hogy jó sokáig fogom még használni, a színe számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

despoina

2016. január 5.

Heated! No16 a pirosító fantázianeve és száma. Egy csillámos barackos árnyalatról van szó. Feltéve nagyon szép a színe, építhető, feltűnően csillog mivel nagyobb csillámokat tartalmaz. Nagyon porzik de még evvel nem is lenne gond visszont a BHT tartalma nem nyerte el a rokonszenvemet. Long lasting blush lenne, de jó ha 2-3 órát kibír.
Megbántam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Megbántam.

b.jucy17

2015. október 3.

Kicsit nehezemre esik bármit is irni erről a termékről. Pirosit...ennyi. Még az olcsó Manhattan vagy Essence is jobban lenyűgözött mint ez. Sweet on you nevezetűt vettem meg.
Kicsit természetellenes a szine, drága, napvégére teljesen lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Kicsit természetellenes a szine, drága, napvégére teljesen lekopik.

Antioxidánsok: BHT
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.