Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Testápolás

Bronzosító testolaj aranyszemcsékkel

• Használható testen és hajon
  • Parabénmentes
  • Bőrpuhító hatású
  • Szőlőmagolaj tartalma hidratálja a bőrt, és értékes antioxidánsokkal látja el
  • Enyhén kókuszillatú

mariib

2015. október 9.

Régóta szemeztem a Nuxe márka hasonló testolajával, de mindig lebeszéltem magam, mert sajnáltam annyi pénzt kiadni egy ilyen szezonális termékre. Itt a Krémmánián olvastam egy véleményben, hogy a Sephorának is van bronzosító testolaja, töredék áron, és még szebb eredményt is lehet ezzel elérni.

Akinek szempont, hogy ásványi olajmentes legyen, annak ez nyilván nem jó választás, de nekem semmi problémám vele, szereti a bőröm. Nagyon elégedett vagyok vele, szép diszkrét, de azért látványos fénye van, nem gagyi csillámos hatású szerencsére. Pont olyan amilyet szerettem volna! Másik előny, hogy nem fogja be a ruhámat, és egész nap tartós.

Az illata kókuszos jellegű, de gyorsan elillan. Én kifejezettem szeretem, gondtalan nyaralós hangulatra asszociálok róla, szóval minden egyes felkenéskor azt az érzést kelti bennem, hogy a tengerpartra készülök koktélozni bronzistennő mivoltomban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate