Serge Lutens

Ár:   22 800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 24.

Ár:   22 800 Ft

Illatjegyei: koriander, szantálfa, pacsuli, ámbra, benzoin, babérlevél, szurokfű, vanília, mirha, labdanum.

Ár: 3700 , Eladó: RekaKrem
Állapot: 10 ml tele, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta
Serge Lutens Ambre Sultan fújósok
Ár: 1.200 Ft/2 ml , 2.300 Ft/5 ml + pkg. , Eladó: Gindir
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként
Verona5

2019. december 7.

Domináns, erős, ütős, gyantás, kitűnő ámbra. Ebben a téli hidegben nagyon jó viselni, emberek között is, tényleg egy spirituális aromaterápia! ;)
Szinte beissza a bőröm és az orrom, eggyé válik velem. lmádom!
Sok száz csillag a régi verziónak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 7.

Szinte beissza a bőröm és az orrom, eggyé válik velem. lmádom!
Sok száz csillag a régi verziónak!

barni8

2019. október 27.

Van a szamócafa méze. Nem folyik. Aranyló cukorkákat tudsz kis kanállal faragni belőle. A világ legkeserűbb méze. De olyan bizsergetően csodás, mint a szerelmed ujjérintése.
Pemetefűcukor. Üröm és zsályafodrok.
Az első ami az Ambre-ról eszembe jut az a szamócafa méze.

A koriander narancsos, édesmély, földesen szikrázó roppanásai.
Kamaszkezekben összetört üveggolyók.

A pacsuli, labdanum és benzoé. Mélyhegedűk egy szimfóniában.

S a vanília.
Régi vanillincukor-receptek. Emlékdobozok. Dobozolt emlékek. Eltűnt nagyik finom érintései.

A mirtusz fehér szirmai. Patakra dobott telesírt zsebkendők.

A mirha és szantál ezúttal nem feszítik szét az üveg falait, nem ordítanak harsányan, mint cirkuszból szabadult oroszlánok.
Itt halk mécsesek. Kandallómeleg manótáncok.

Az oregánó és babér. Vadvirágkoszorú Ophelia és Hamlet hajában.

Tömény és nem mindennapi. Mint a szamócafaméz.
Mint Shakespeare szonett Szabó Lőrinc által.
Mint Shakespeare szonettet olvasni tömött metrón.
Saját ékszert viselve. Kilátszó boxer vagy kivillanó csipke mellett.

Ami Tom Fordnak sosem sikerül, és túlcukrozza a sonkát, körömmel vés kottát...
Az itt egységbe simult.
Őszi-téli emlékdoboz.
Kockára festett freskó.
Vasárnapi mosoly.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Pemetefűcukor. Üröm és zsályafodrok.
Az első ami az Ambre-ról eszembe jut az a szamócafa méze.

A koriander narancsos, édesmély, földesen szikrázó roppanásai.
Kamaszkezekben összetört üveggolyók.

A pacsuli, labdanum és benzoé. Mélyhegedűk egy szimfóniában.

S a vanília.

A mirtusz fehér szirmai. Patakra dobott telesírt zsebkendők.

Itt halk mécsesek. Kandallómeleg manótáncok.

Az oregánó és babér. Vadvirágkoszorú Ophelia és Hamlet hajában.

Tömény és nem mindennapi. Mint a szamócafaméz.
Mint Shakespeare szonett Szabó Lőrinc által.
Mint Shakespeare szonettet olvasni tömött metrón.
Saját ékszert viselve. Kilátszó boxer vagy kivillanó csipke mellett.

Ami Tom Fordnak sosem sikerül, és túlcukrozza a sonkát, körömmel vés kottát...
Az itt egységbe simult.
Őszi-téli emlékdoboz.
Kockára festett freskó.
Vasárnapi mosoly.

Parfuwoman

2019. szeptember 29.

Én nem vagyok egy domináns személyiség ,bár ha igazságtalanság ér,nem hagyom magamat és megtanultam kiállni is magamért. Ez az illat számomra mást jelent . Harmóniát,boldogságot ,kissé hippi életérzést ad. Mikor magamra fújom és lehunyom a szemem,látom magamat a réten mezítláb sétálgatni,mellettem illatos vadvirágok,de én mégis gyógyfüveket keresek ,amikből teát készíthetek. Be van fonva pár tincs,fújja őket a szél,a virágos ruhám fátyolként lebeg mögöttem .
Ez szerintem egy erősen fűszeresen indító ,gyógynövényes(picit kamillás jellegű,bár nincs benne) ,kesernyés komfortos illat. Nagyon szép,meg-megkísért,így lehet,hogy majd megpróbálom beszerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Phoenix19

2019. szeptember 28.

Nem hordhatatlan, stílus kell hozzá és erős személyiség. Akikhez nem illik, nem fog hozzájuk illeszkedni. Ez az illat egy kihívás, szinte tetemre hív, ki az erősebb, ha legyőz vállalhatatlannak nevezed, ha te győzöl, ő behódol és engedi, hogy viseld, hogy használd. Unisex. Egy csepp nőiesség sincs benne. De nagyon domináns, erős karakterű, személyiségű nők tudják viselni és nem tűnik rajtuk férfiasnak, mivel androgün. Intenzíven fűszeres, gyantás. Sűrű, vastag gyanta csorog végig a fák kérgein. Hosszú élettartam és rendkívüli intenzitás jellemzi. Van benne egy lehengerlő állatias, "mocskos" jelleg, valószínűleg ez riaszt el sokakat. Szokatlan, nem mindennapi különlegesség, elszánt, kemény harcosoknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 28.

bettina.tarin

2018. október 13.

Ez a koriander-babérlevél-szurokfű nem kene bele olyan kesernyés lesz tőle amit nagyon nem bírok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

bal26

2017. július 16.

Egyet kell értenem azokkal, akik szerint ez egy nagyon különleges, aprólékosan kidolgozott, pontosan átgondolt parfüm, ám mégis teljes mértékben hordhatatlan. Ez az az illat, amit az ember szívesen szagolgat egy tesztcsíkon, de saját magán képtelen lenne elviselni. Órákig cipeltem magammal és szippantgattam boldogan, de a csuklómról már azonnal le kellett mosnom, annyira zavaró és bántó volt. Öt csillag mindenképpen, mert megdöbbentő, klasszikus és gyönyörű - ámbár "emberi fogyasztásra" nem ajánlott!! ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

erika0325

2016. szeptember 18.

Zánkai hegy, szőlőszüret...a család szorgosan szedi a szőlőt, papa régi pufajkája van rajtam ami csak ott abban a helyzetben bír különleges illatélménnyel, borospince penészes fala, cefre, boroshordó és a fokhagymás pirítós egyvelege ami évek alatt beleívódott. Próbáljuk szakszerűen készíteni a bort, sose sikerül, de a miénk... A telket már eladtuk, papa már nincs közöttünk, a pufajka ki tudja hol van, de kiültem a csípős, hűvösben a teraszra és azonnal beugrottak ezek az élmények amikért most nagyon hálás vagyok, mert szerettem ezeket az őszi napokat. Azt, hogy viseljem, nem tudom elképzelni, de otthon egy egy hűvös napon el tud repíteni a régi és szép emlékeim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Musil

2016. május 15.

Hiába magasztalja az egekig a parfümmániás közösségek színe-java, nem tudtam megszeretni. Egyszerűen nem találom azt a domináns ámbraillattal bíró parfümöt, ami nekem tetszene! Ő sem lett szerelem, sőt... Túlontúl erőszakos, a fejemre nőtt, ezért túladtam rajta. Nyers, erős, bárdolatlan, egy fikarcnyi lágyság sincs benne, igazi őserő lakozik benne! Nekem túl sok. Egy kiváló példa arra, hogy nem szabad hinni a nagy hype-nak, csak a saját orrunkra hagyatkozzunk! A leckét megtanultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

csaktom

2016. április 12.

az egyik legjobb ámbra, bár hajlok rá, h _a_legjobb_. erről ennyit

@scorpionqueen: igen, nyáron tökéletes választás ellenségeink őrületbe kergetéséhez, no de, ez csak növeli az értékét

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 12.

az egyik legjobb ámbra, bár hajlok rá, h _a_legjobb_. erről ennyit

emb1p3

2016. január 20.

Hát én valami nagy hasítást vártam ettől a parfümtől, legalábbis, hogy órákra lebénítja a szaglószervem, de rajtam elringató, lineáris melegség végig. Semmi szaggató szurokfű, semmi sötétség, alfahímség meg mirtusz. Ragyogóan szép, de azt hittem, hogy beszakad alatta az asztal, úgyhogy csalódott vagyok, persze csak annyira, mint aki Javier Bardemet várta a vakrandira, de Orlando Bloom érkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezőanyag. Zöld.