Serge Lutens

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Visine, az összetevőket feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   25 000 Ft

Illatcsalád: fás-orientális

Illatjegyei: levendula, tonkabab, fás jegyek, írisz, tömjén, ámbra

Serge Lutens Gris Clair minta
Ár: 1.300.-Ft + pk , Eladó: Agnesanna
Állapot: Használt, Helyszín: Tótkomlós, fizetés: Banki utalás után postán maradó levélben küldöm.

Parfuwoman

2019. május 24.

Hát,úgy látszik most én leszek a kivétel ,aki erősíti a szabályt : én nem szeretem a férfias illatokat viselni,bár van 1-2 férfiaknak szánt illat,amit magamon is szeretek: Sunshine man,Histoire de P:1740 pl.
Ez viszont rajtam teljesen máshogy működik ,mint a véleményezőkön: krémes ,lágy ,leheletnyit friss és megnyugtató illat egyben. Ha egy hasonlattal akarok élni ,olyan,mint egy pohár langyos tej ,amibe kardamomot,leheletnyi cukrot és levedulát kevertek . A Tonka szokta hozni rajtam ezt az édes fűszeres hatást ,s itt sem hagy cserben. A tömjént én egyáltalán nem érzékelem itt,de nem is hiányzik . Ez egy tiszta és ártatlan illat ,gyereknek érzem magam tőle ,de ugyanakkor érettnek és tapasztalt bölcs embernek is. Ha behunyom a szemem,látok magam előtt egy napfényben fürdő szobát és nagyanyám csipke terítőit. Az egész olyan ártatlan és megnyugtató .
Imádom a Serge Lutens házat ,még ha nem is hordanám mindegyik darabjukat,mégis szinte mindegyik egy utazásra hív az illat fantázia birodalmába . Elgondolkodtat és érzéseket csalogat elő belőlem . A Gris Clair-t még tesztelem,de ha így halad,be fogom majd szerezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

Renike77

2019. május 4.

Összetevői alapján tuti befutónak gondoltam, de örülök, hogy csak egy mintát rendeltem, és nem azonnal egy egész üveggel vakon, mert ez annyira unisex és annyira levendulás, hogy ez már nekem is sok :-). Határozottan férfias, (nagyon kellemes, after shave jellegű), remekbe szabott, tartós, elegáns illat, de hiába. Rajtam jól működnek az unisex illatok és bírom is őket nagyon, de ez sok. Csak férfiakon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 30.

Férfiakon határozottan igen, nőkön határozottan kevésbé tudnám elképzelni ezt az uniszex illatot. Erőteljes, minőségi levendula uralja, ami alapvetően tetszik, de nem női parfümben. Most ismerkedem még csak a Serge Lutens kompozíciókkal, keresem az igazit... Egy ötöst így is megérdemel. Férfiakat viszont bátran buzdítok a viselésére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 30.

Asianlover

2018. március 23.

El tudom képzelni azt a hölgy típust, akit kiráz a hideg az édes illatoktól, ezért szívesen viseli magán ezt a fanyar-kicsit füstös levendulát. Bennem abszolút molyírtót idéz, nem tudnám hordani. Illetve még látok magam előtt egy régi parasztházat, a fehérre meszelt falu, hűvös tisztaszoba levendulás illatát, egy meleg nyári napon.
Ahogy telik az idő, egyre férfiasabbá válik, már csak ezért sem tudnám elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Cintia04

2018. február 12.

Nagyon finom testes levendula azzal az igazi rideg mégis nyugtató és kellemes illatával. Rajtam igen maszkulin lesz összességében főleg a fás jegyek miatt is, így ezt inkább egy középkorú férfin tudom elképzelni, aki szívében őrzi a klasszikus időket mégis nyitott a modern gondolkodás felé legyen szó öltözködésről, zenéről, filmekről és így tovább. Igényes, szép illat csak rajtam nagyon férfias lesz ezért ha valakin megmutatja a nőies mivoltát szép élményben lehet része viszont ha egy férfin hasonlóan működik mint rajtam gazdagabb lesz egy csodás levendula illattal. Tartóssága 5-6 óra igen intenzíven utána finoman bőr közeli marad. 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Poldi

2016. október 1.

Sziasztok!
Ebben az illatban is, egy Serge Lutenshez méltó minőséget kapunk. A levendula ez esetben is nagyon élethű, a kumarin elég nyomulós, de az ámbrával együtt egy klassz meleg testet adnak a parfümnek, amit az írisz picit ellensúlyoz. A füstös jegy, az nem számottevő.
Ez a levendula töménység az, amit még parfümben elviselek. Egyébként ez egy kiegyensúlyozott, jó kis illatkombináció, ami nagyon jól esik, főleg hűvösebb időben. Tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Sziasztok!

Visine

2014. szeptember 2.

Kifújáskor talán erőteljes, de pár perc múlva bőrbesimulós, meleg, kissé poros levendula. Meseszép, ábrándozós és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.