Serge Lutens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Visine, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Illatcsalád: virágos-aldehides

Illatjegyei: citrusok, pézsma, magnólia, zsálya, menta, aldehidek

Serge Lutens L' Eau edp
Ár: 5 ml/ 1500 , 10 ml/2500 , Eladó: Boldizsar
Állapot: Saját üvegből szórófejesbe frissen átfújva, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalás után FoxPost, MPL automatába az érvényes díjszabás szerint küldöm, vagy személyes átvétel Szegeden.
Serge Lutens L'Eau Froide
Ár: 15.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: 99/100ml tartalommal eladó teszter, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta.

MesMess

2020. július 14.

UPDATE: rossz helyre írtam, el ézést! A L’eau Froide-ot teszteltem, arról szól a véleményem.
Nincs felsorolva itt, de van benne tömjén is, méghozzá jó sok. Gyönyörûen ül a közepében, szerintem ez a fô komponens , na meg az aldehidek. Nekem nagyon tetszik, száraz, fás komfortillatnaknérzem. ( úgy fás, mint száraz fahasábok, zöldet nem igazán érzek benne). A passage d’enfernek keresek most alternatívát, azt hiszem, megtaláltam, ez az illat kicsit könnyedebb ugyan, de emlékeztet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

galagonyanya

2017. március 20.

Én sem tartom parfümnek. Citrusos-csípős, friss illat, a mosógépből épp kiszedett vizes textil illata, enyhe gyógynövényes aláfestéssel, épp csak annyira, mely a kezdeti hányingeren átsegít. Sem aldehidet nem tudok benne felfedezni, sem melegséget. Én nem szeretnék mosott törölköző-szagú lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

andrea91

2015. július 9.

Én SEMMI aldehideset nem érzek benne, hálistennek. A tisztaság illattal maximálisan egyetértek, a legtisztább tisztaságillat, szerintem. De más, mint amire az ember gondol amúgy. Azt hiszem őt szokták az antiparfüm parfümnek nevezni, és tényleg. Frissen mosott, frissen vasalt ruha illata van (de komolyan, a vasalás utáni illat is abszolút megvan nekem benne, és imádom!). Abszolút uniszex, kategóriája legjobbja szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Visine

2014. augusztus 30.

Citrusos-pézsmás tartós. Rajtam alig érződnek az aldehides jegyek, leginkább a tisztaságillatok közé sorolnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.