Serge Lutens

Ár:   $120 és $180   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Tubereuse, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Ár:   $120 és $180
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

A Lutens-ház 2018-as, uniszex orientális illata.

Illatösszetevők: üröm, bergamott, bors, gyümölcsös jegyek, egyiptomi balzsam, gyanták, karamell, római kömény, bőr, pacsuli

RekaKrem

2019. július 1.

A tudalattimra csodálatos hatással van :D de tényleg! Pedig egy karamellizált zeller rajtam, de tényleg! Bármikor tudnám viselni, ANNYIRA imádatos számomra. Nem tudom miért, de ez van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

Parfuwoman

2019. május 23.

Rajtam ez medvecukorral indít ,ami végig ,bár egyre csökkenő intenzitással,de megmarad. Aztán érkezik a balzsamosság,a gyanta és ha nagyon erőlködöm akár a karamellt is fel tudom benne fedezni. De nem ám olyan egyszerű ez az illat! Serge Lutens parfümőreinek nagyon megy,hogy úgy kreálnak édes parfümöket,hogy nem pralinés,nem cukorkás ,nem sziruposan mézes és nem gourmand . A Cherguire és a Participe passé-ra is elmondható ez.
Ha beleszippantok a P.P.-ba,akkor érzem a papiruszok régies ,évszázados illatát,a korhadó bútorok édeskés aromáját,a balzsamot,aminek az illata a szarkofágot körbeöleli.
Ebben van Kraft és fantázia ,de én kizárólag történészeken,azon belül is egyiptológusokon és régészeken tudom elképzelni . Ez egy élmény ,de számomra nem igazán olyan parfüm,amit hordanék is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

emb1p3

2018. október 26.

Rajtam a pihe-puhaságon van a hangsúly, a kedves múlt idejű melléknévi igenév (aranyos név) olyan jó, nyúlósan gyantás, úgy magába olvasztott, mint egy őskori bogarat a borostyán. Még próbálgatom, nem vagyok egyébként nagy SL-rajongó (bár a non export line-ból azért tudnék válogatni), de lehet, hogy itt az első komolyabb kísértés. Az mindenesetre biztos, hogy olyan tömény, tömör illat, hogy rá is lehetne könyökölni, és nem édesedik el, Lutens nem folyamodik olyan olcsó trükkökhöz, mint mondjuk egy szokványos vaníliás leszáradás. Egyre jobban tetszik, de hogy ebből 50 ml-t hogyan lehet elhasználni, az rejtély, erős, mint a méreg, a két milis mintámmal is eljátszogattam két hétig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Tubereuse

2018. október 14.

Külföldön volt "szerencsém" megillatolni. Hát nem. nagyon nem. Az egyiptomi balzsam annyira elviszi az illatot egy kanalas orvosság, patika illat irányba, hogy illatélménynek klassz, de mint parfüm viselhetetlen. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.