Serge Lutens

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Ár:   25 000 Ft

Kiadás éve: 2009

Főbb illatjegyei: mandarin narancs, osmanthus, jázmin, zöld jegyek, gyümölcsös jegyek, szegfű,liliom, pézsma, mandula, fás jegyek, méz.

Ár: 17000 , Eladó: Currypie
Állapot: Hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
Ár: 2,5ml/ 1.300ft 5ml/ 2.300ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: . Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 vagy 5 ml üveg parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Erina

2019. január 3.

Kifújáskor kellemes, virágos pézsmás illat, leszáradás után viszont naaaagyon mézes. Kb fél óra múlva pedig csak a méz. Aztán husss, mintha nem is lett volna. Sajnálom, mert az indítása kirobbanó, imádnám, de ez sajnos 10 perc, és jön a csalódottság. Micimackónak bejönne ez a mézes csupor..... A neve pedig, hát elég érdekes 🤔 semmi köze az illathoz, nem is értem honnan jött az ötlet. Ketteske

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 30.

Éjszakai celofán? Furcsa egy elnevezés, az már biztos. Ehhez képest az illatban nem érzek semmi furcsaságot, de még csak sejtelmességet sem, amit ha éjszakainak szántak, nem bánok, ha jelen van. Még csak különlegesnek sem mondanám, inkább egy átlagos komfortillat a hétköznapokra, 35 feletti, érett hölgyeknek. Már akinek tetszik az intenzívebb virágos vonal. Nekem a CELLOPHANE közepesen tetszik, a minta alapján nem vásárolnám meg, ugyanakkor illatkompozícióban és összességében azért közepesnél többet érdemel, legyen négy a pont. El tudom képzelni, hogy van, akinek nagyon jól tud állni ez az illat, de csak hölgytársamon, annak ellenére, hogy elvileg ez is egy uniszex kompozíció. Férfiak inkább kerüljék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 30.

Asianlover

2018. március 23.

Tudom, hogy sok hölgy szívesen viseli ezeket az édes, klasszikus (PC voltam!) virágillatokat. Hát, én nem.
Édes osmanthus. Ennyi. L'Occitane en Provence-ban árulnak ilyenféle illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Édes osmanthus. Ennyi. L'Occitane en Provence-ban árulnak ilyenféle illatokat.

Cintia04

2018. január 24.

Serge Lutens uraság nem cicózik és nincs nála tréfa ha illatokról van szó. Engem levett a lábamról, úgy szép ahogy van, kívül, belül igazi gyönyörűség. Egy virágos csoda ami intenzíven van jelen mégis nyugtat és nem nyom el, nem fojt meg. Kezdéskor bódító jázmin, osmanthus és liliom ölel körbe ami igazán józanító és élénkítő hatással van az elmémre ahogy megnyugszik a bőrömön kissé citrusos, élesen zöld lesz majd egy leheletnyi mandulát érzek az egész mögött de más édes jegyet nem vélek érezni a bőrömön. Ez önmagában nekem egy friss, virágosan édes, nagyon nőies, nagyon elegáns illat. Hétköznapokra és különleges alkalmakra is egyaránt használható. Semmi zavaró nincs benne ezt bárki orra be tudja fogadni szerintem, mégis különleges és egyedi. Aki ezt viseli és összhangban érzi magát az illattal és azzal amit közvetít vele akkor biztos a siker. Aki ebben valami földöntúli mélységet, csöpögő cukorfelhőt keres és maró, kaparó oud-hoz van szokva és ezekhez hasonlatos dolgokhoz az kérem kerülje mert ez az illat nem is erről szól. Nőies, kecses illat mégis szükségeltetik egy tartás és egy erős jellem hozzá. Tartóssága is nagyon, nagyon jó. Azt hiszem nem kérdés, hogy 5 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral, Hydroxycitronellal, Citronellol, Farnesol, Benzyl Salicylate, Eugenol
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)