Serge Lutens

Ár:   26 700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Visine, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 11.

Ár:   26 700 Ft

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatjegyei: vanília, kókusztej, méhviasz, szantálfa, benzoin, tonkabab, pézsma

Ár: 20.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: 98/100ml tartalommal eladó üvegében., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta

Rannek111

2020. november 2.

Annyira unisex, hogy semennyire. Púderes illat, hát nekem egyből egy nő ugrott be nem férfi. Nem tudom ki volt az aki fragranticán bejelölte hogy uni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

i.napcsi

2020. október 22.

Szerintem a legkönnyebben emészthető és szerethető Lutens illat,amikor kiadták sem volt olyan extra de számomra nagyon harmónikus és teljesen androgün,amit bármikor elő lehet venni de el is felejteni!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 22.

silver

2018. december 30.

+++ A legfinomabb, legkevésbé szintetikus vanília, amit valaha szagoltam
- Rajtam: kókuszreszelékes zacskó & méhviasz kellemetlen mellékzöngéje = cukrozott, füstös kendermadzag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

+++ A legfinomabb, legkevésbé szintetikus vanília, amit valaha szagoltam

GHettie

2018. december 4.

Ezt nagyon sajnálom, kíváncsi voltam rá. Műanyag, tömény, orrbavágó vanília. Wunderbaum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Melion

2018. október 24.

Jaj nekem! Mikor magamra fújtam, az első gondolatom ez volt: ez igen... ez vanília a javából. Milyen élethű, testes, minőségi vanília! Majd a párom mikor megérezte az illatom, megjegyezte hogy autóillatosító szagom van. És valóban! :D annyira arra asszociáciálok azóta, hogy még a tesztertől is elment a kedvem. Nem szeretnék autóillatosító “illatú” lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

via0408

2018. szeptember 27.

Igazi őszi illat, de nem azért mert melegebb időben nem hordható, hanem mert van benne valami füstös, égett fás, avaros, ami az őszt juttatja az ember eszébe. És itt most nem büdös füstszagra kell gondolni, hanem kellemesen édesre, mint mikor gyanta ég. Körülbelül ennyiben érzem az illat fásságát. Azt kell, hogy mondjam, ez a legfinomabb vanília, amit valaha szagoltam. Imádom. Szívem szerint fürödnék benne. Sose éreztem még, hogy ennyire kevés tud lenni 50 mili. Alighogy megvettem, és a fele már oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Gorgeous

2018. augusztus 7.

Ambivalens illat . Valószínű nem fogom megvenni elég az 5 ml . Vanília ami változik hol száraz és férfias , hol pedig édesen krémes . Ezt nem tudom hogy sikerült így intézni . De ez az ami tetszik benne. Vanília bolondok nak kötelező. Nekem nem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kardvirág

2018. július 22.

Nagy reményekkel vettem belőle egy kis fújóst... hát óriási csalódás lett. Én ilyen torokkaparóan édes, gejl vanília illatot még nem éreztem. Ennél még a Yves Rocher vaníliája is kifinomultabb volt, pedig... Azóta se tudom mitcsináljak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

laracroft

2018. július 18.

Annyira szerettem volna azt érezni, amit mindenki más, de rajtam ez egy az egyben Pink Sugar jellegű autóillatosítós fojtogató, tömény, édes vanília. Erős és tartós is, de a kémiámmal nagyon nem passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Boszkakő

2018. július 14.

Édes Istenem, én eddig azt hittem, hogy tudom, milyen a vaníliai illat! De nem! Ez a mennyei fás, enyhén füstös, meleg, száraz, a szívet-lelket beburkoló vanília, ez az igazi! Semmi sütemény, ez maga a Mennyország! Számomra hihetetlen ez a minőség ilyen áron. Tényleg nincsenek szavak rá. Lehet, hogy az időjárás is rásegít a hatásra - egy forró kánikulai nap után betört a hideg, és szinte ősz van a nyárban -, de egészen elvarázsolt. Próbáljátok ki! Azok is, akik ódzkodnak a vaníliától, mert nem bánják meg. Olyan gyönyörű az illat, mint a neve, mint az elegáns, hosszú kis üvegcséje... Lenyűgöző! 5x5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Farnesol, Eugenol, Geraniol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.