Serge Lutens

Ár:   26 700 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Visine, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. november 11.

Ár:   26 700 Ft

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatjegyei: vanília, kókusztej, méhviasz, szantálfa, benzoin, tonkabab, pézsma

silver

2018. december 30.

+++ A legfinomabb, legkevésbé szintetikus vanília, amit valaha szagoltam
- Rajtam: kókuszreszelékes zacskó & méhviasz kellemetlen mellékzöngéje = cukrozott, füstös kendermadzag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

+++ A legfinomabb, legkevésbé szintetikus vanília, amit valaha szagoltam

GHettie

2018. december 4.

Ezt nagyon sajnálom, kíváncsi voltam rá. Műanyag, tömény, orrbavágó vanília. Wunderbaum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Melion

2018. október 24.

Jaj nekem! Mikor magamra fújtam, az első gondolatom ez volt: ez igen... ez vanília a javából. Milyen élethű, testes, minőségi vanília! Majd a párom mikor megérezte az illatom, megjegyezte hogy autóillatosító szagom van. És valóban! :D annyira arra asszociáciálok azóta, hogy még a tesztertől is elment a kedvem. Nem szeretnék autóillatosító “illatú” lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

via0408

2018. szeptember 27.

Igazi őszi illat, de nem azért mert melegebb időben nem hordható, hanem mert van benne valami füstös, égett fás, avaros, ami az őszt juttatja az ember eszébe. És itt most nem büdös füstszagra kell gondolni, hanem kellemesen édesre, mint mikor gyanta ég. Körülbelül ennyiben érzem az illat fásságát. Azt kell, hogy mondjam, ez a legfinomabb vanília, amit valaha szagoltam. Imádom. Szívem szerint fürödnék benne. Sose éreztem még, hogy ennyire kevés tud lenni 50 mili. Alighogy megvettem, és a fele már oda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Gorgeous

2018. augusztus 7.

Ambivalens illat . Valószínű nem fogom megvenni elég az 5 ml . Vanília ami változik hol száraz és férfias , hol pedig édesen krémes . Ezt nem tudom hogy sikerült így intézni . De ez az ami tetszik benne. Vanília bolondok nak kötelező. Nekem nem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kardvirág

2018. július 22.

Nagy reményekkel vettem belőle egy kis fújóst... hát óriási csalódás lett. Én ilyen torokkaparóan édes, gejl vanília illatot még nem éreztem. Ennél még a Yves Rocher vaníliája is kifinomultabb volt, pedig... Azóta se tudom mitcsináljak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

laracroft

2018. július 18.

Annyira szerettem volna azt érezni, amit mindenki más, de rajtam ez egy az egyben Pink Sugar jellegű autóillatosítós fojtogató, tömény, édes vanília. Erős és tartós is, de a kémiámmal nagyon nem passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Boszkakő

2018. július 14.

Édes Istenem, én eddig azt hittem, hogy tudom, milyen a vaníliai illat! De nem! Ez a mennyei fás, enyhén füstös, meleg, száraz, a szívet-lelket beburkoló vanília, ez az igazi! Semmi sütemény, ez maga a Mennyország! Számomra hihetetlen ez a minőség ilyen áron. Tényleg nincsenek szavak rá. Lehet, hogy az időjárás is rásegít a hatásra - egy forró kánikulai nap után betört a hideg, és szinte ősz van a nyárban -, de egészen elvarázsolt. Próbáljátok ki! Azok is, akik ódzkodnak a vaníliától, mert nem bánják meg. Olyan gyönyörű az illat, mint a neve, mint az elegáns, hosszú kis üvegcséje... Lenyűgöző! 5x5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

adrica

2018. február 24.

Egy kedves krémmániástól kaptam ajándékba kicsi fújósat. Az egész hálószoba tele lett az illatával, pedig még csak ki sem nyitottam az üveget. Csak eltettem az éjjeli szekrényemről, be a parfümös szekrénybe, és a kezem is olyan illatú lett. Először nagymamám kantinos fagyizója jutott az eszembe, már mint nem az övé volt a bolt, csak amikor nála nyaraltam, ott érzetem ezt a vanília illatot. És már helyesbítettem is magamban, hogy ez tényleg száraz vanília illat. Ahogy olvastam lejjebb, tényleg, még a szantál amit rögtön érezni. Nekem ez mint élmény, mint szoba illatosítására tökéletes nyugalmat hozott. Hogy hordanám-e, az más kérdés. Ennyire nem vagyok vanília fun. De így mint egy hangulat teremtőnek isteni volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

egyboszorka

2016. március 19.

Azt nem lehet ráfogni, hogy egysíkú illat. Rajtam nagyon száraz vaníliás az indítás, kicsit szantálos- füstös, aztán előbújik a méhviasz, nagyon jól kivehetően, és a végén! érzem a kókuszos- tonkás, lágyított vaníliát. Nem rossz illat, vaníliarajongóként is merem állítani, hogy egyedi, " van benne valami ", de a lenyűgözőtől nekem messze van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Farnesol, Eugenol, Geraniol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.