Serical

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A hajpakoló krém búzából, bambuszból származó hatóanyagai elősegítik a haj erősítését és kezelhetőségét.

Törékeny és Száraz hajra ajánlott

Használata: Kenje fel a mosott hajra és kb. 30 perc után bő vízzel mossa le.

abicicaaa

2019. szeptember 16.

Teljesen mas az osszetevolista, egy darab szilikon sincs benne (legalábbis az enyemben).
Ar-ertek aranyban talan a legjobb hajmaszk. Ha egy oraig a hajamon hagyom, sima es selymes a hajam, imádom fogdosni. De kell neki a hatoido, hogy hozza a maximum eredmenyt, mint minden hajpakolasnak.
Az illata kicsit eros, szerencsere a hajban mar nem olyan intenzív.
Eleg szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nagyon kellemes meglepetés ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Az illata kicsit eros, szerencsere a hajban mar nem olyan intenzív.
Eleg szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nagyon kellemes meglepetés ért.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Míg rendszeresen festettem a hajamat, iszonyatosan kiszáradt a hajam. Akkor kezdtem el használni a fodrászom javaslatára ezt a balzsamot. Csodákat művelt a hajammal, finom puha lett mindig.
Mai napig használom (ez kb. 10 év folyamatos használatot jelent), de úgy tűnik változott a hajam; részben mert időközben leszoktam a hajfestésről (kb. 6 éve). Az utóbbi 1-2 évben érzés alapján, már nem hidratálja annyira és hiába pakolom be, már nem lesz olyan puha mint régen. Gondolkozom, hogy kipróbálom a kék kis testvérét, lehet most már nekem is az használ majd :)

Ezt leszámítva ez egy szuper termék, az ár-érték aránya meg egyszerűen fantasztikus. Akinek zsírosodásra hajlamos a haja, de szárazak a haj végei, azoknak ajánlom, persze szigorúan csak a hajvégekre használva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Lilluc

2019. február 4.

Nem rossz pakolás, de a "kék testvére" nekem jobban bejött.
Eddig egyszer vettem, de ha csak ez volt a polcon legközelebb, inkább vártam, hogy feltöltsék a boltban a készletet.
Nem lett olyan puha a hajam tőle, mint a tejproteinestől, de nem is az a fajta, amit elajándékozok, olyan rossz. Nekem az illata kicsit erős, de elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Nem rossz pakolás, de a "kék testvére" nekem jobban bejött.

Lunalys

2018. november 11.

Szeretem ezt a pakolást. Már sok agyonreklámozott, ennél jóval drágább ,,csodaterméket" próbáltam ki előtte, de ez az egy az, ami ténylegesen bevált. Selymesen puha lesz tőle a hajam és jól fésülhető. Külön plusz pont, hogy nagy kiszerelés.

UPDATE: A furcsa illatát nem igazán tudtam már tolerálni 1-1,5 év után. Váltottam Latte és Frutta verzójára. Ugyan ezt a selymes hatást produkálják, ha nem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Barbika

2017. december 8.

Mikor nem volt Latte az üzletben, akkor ezt vettem gyorsban. Nem olyan jó, mint a Latte tesó, nem lesz olyan jó kifésülhető a hajam. De egynek elmegy, már alig van belőle. Illatra szintén elmegy kategória. Nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

csill87

2017. szeptember 7.

Sok fodrászkellékes terméket használok, amikkel meg is vagyok elégedve, de sajnos ez a termék nem volt olyan. Már évek óta csak szilikonmentes dolgokat használok a hajamra, ezt még azelőtt próbáltam, de így visszagondolva nem gondoltam volna, hogy ezek körül egyszer ekkor hype lesz. Egy teljesen átlagos hajpakolás nagy mennyiségben, alacsony áron. De csodát nem tettek. Egy teljesen átlagos hajbalzsam szintjén vannak, ráadásul én több fajtáját is kipróbáltam és semmi különbséget nem fedeztem fel köztük az illatot leszámítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Aspartia

2017. január 3.

Egyszer ezt próbáltam ki a latte-s helyett, de megbántam. Sokkal vizesebb állagú, míg a másik krémesebb.
Nem újravevős az biztos, számomra nem nyújtott maradandó élményt, olyan középszerűen teljesített a hajamon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

paranoidcat

2017. január 2.

Nagyon jó kis kence - bár én balzsamként is használom, nem csak pakolásként. A hajam fényes lesz tőle, könnyen kezelhető, és mivel csepegtetek bele fenyő illót, még erdőillatú is lesz. (Fura stikk, tudom.)
Évek óta használom, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Évek óta használom, mindig újraveszem.

tothbernadett

2016. november 18.

Az én hajammal szinte semmit sem csinál. Próbáltam a Serical Latte-t is, nos...detto ugyanez. Mindig visszatérek a Kallos keratinos hajpakolásához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

panreka

2016. október 15.

Imádom, gyerekkorom óta ezt használom (persze kisebb-nagyobb megszakításokkal, mert néha megunom), de végül mindig visszatérek hozzá.
Pár hete eldöntöttem, hogy nem használok többet szilikonos termékeket, és sajnos így ezt is fel kellett adnom. Mint másoknak, nekem is elég száraz volt a hajam, nagyon csúnya töredezett volt a vége, de nem akartam feladni, hisz olvastam, hogy ez a hajunk valódi állapota, amit a szilikon elfed. De sajnos kb. egy hónap után abba kellett hagynom, mert göndör hajam van, és konkrétan kifésülhetetlen csomók voltak benne minden hajmosáskor, amin a szilikonmentes balzsam nem segített.
Úgyhogy most újra elkezdtem ezt használni, miután felkentem rögtön ki tudtam fésülni a hajam, és gyönyörű definiált loknijaim lettek. Nincs mit tenni, ez a legjobb pakolás/balzsam amit valaha használtam. Ja, és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.