Shakira

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bogi95, az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 7 200 Ft

A ragyogó arany üveg egy keleti táncosnő csípőjét formázza, a benne rejlő illat pedig egyszerre sugároz hivalkodás nélküli szenvedélyt, energikusságot, lüktetést, és egyben szelídséget.

Fejjegyek: egzotikus frissesség, ctrus egzotikus gyümölcsök
Szívjegyek: gyümölcsös virágos, fehér virágok, fűszeres frissesség
Alapjegyek: érzéki keletiesség, szantálfa, vanília, ámbrás jegyek

Ár: 7 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Pamcsilla

2018. június 9.

Nőies, tartós illat. Nem tucatillat és semmihez sem tudom hasonlítani. Szép a csomagolása. És az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Andyca

2018. március 13.

Nálunk még nem lehetett kapni, én Spanyolországban vettem szinte fillérekért.
Semmihez sem tudnám hasonlítani, egyszerűen szeretem, tetszik, egyáltalán nem tucat illat!
Kicsit keleties, kicsit orientális egy kevéske virággal megfűszerezve. Tartóssága rajtam egész napos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Nálunk még nem lehetett kapni, én Spanyolországban vettem szinte fillérekért.

kristinakroes

2017. december 16.

Drogériás viszonylatban és ár/érték arányban szerintem ez egy nagyon jól sikerült parfüm. Nem tolakodó, finom orientális, meleg illat. Esős, hideg időben szívesen viselem. Na, nem a nagy hidegekben, mert ez egy könnyebb illat, számomra az ősz egyik legtöbbet használt parfümje. Télen nagyvadat fújok magamra, de ősszel a leszállt ködtől nedves elsárgult falaveleken ezzel a parfümmel sétálok szívesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

cintialaura

2017. január 9.

Akárhányszor újravenném. Igazi nőies kifinomult illat, tartós és nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Akárhányszor újravenném. Igazi nőies kifinomult illat, tartós és nem tolakodó.

orsi1293

2016. november 7.

Kellemes az illata, órákig érződik a bőrömön, ruhán/bőrön nem hagy foltot.
(Karácsonyi csomagként lehetett hozzá kapni ajakbalzsamot is, na az viszont szörnyű, semmit nem használ, nehezen kenhető, alig hidratál.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

Kellemes az illata, órákig érződik a bőrömön, ruhán/bőrön nem hagy foltot.

Twilight

2016. szeptember 2.

Nagyot csalodtam. Locsolo kolni illatra emlekeztet, rosszul vagyok az illatatol. Dm- ben szagoltam, de ezek szerint nem ezt, es rosszat rendeltem. Otszor fujtam belole, 30 perc mulva alig erzodott rajtam! Penzkidobas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

LittleSpark

2016. augusztus 16.

Nagy kedvencem volt ez a parfüm, számomra nagyon kellemes, nőies illata van. Elég tartós is volt rajtam, télen a sálakon is sokáig éreztem még. Még sosem vásároltam újra parfümöt mert annyira nagy a választék, hogy mindig valami új illatra vágyom :D Ezen viszont erősen gondolkozom, mert nagyon megfogott. Én egyébként leginkább a vaníliás illatot érzem rajta, de nagyon finoman, semmiképpen sem tolakodóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Mimike0314

2016. június 17.

Egyszeruen imadom!!! Edes, noies, kellemes illat, amit nagyon sokaig erzek a boromon. Mar tobb uveggel is elhasznaltam belole, tuti befuto! Es a masik nemnel is sikert szokott aratni ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Lgina

2016. június 3.

Isteni illat. Édes, karakteres, de friss. Nem vág fejbe, de jelzi, hogy jelen van. Nőies, és meg merem kockáztatni, hogy alkalomra is tökéletes. A tartóssága sajnos nem az erőssége. De annyira összhangban van az illat, hogy nem vonok emiatt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Cintia04

2016. április 12.

Barátnőmmel cseréltem ezt az illatot. Mikor először magamra fújtam elment kategória volt majd elkezdtem kiérezni belőle valami nagyon édes zavaró jegyet és fel is tettem eladásra de valamiért nem akart elmenni és végül is adtam neki még egy esélyt és annyira nem bántam meg, hogy csoda. Most valami csodás a bőrömön ez a szépség és ez egy újabb bizonyíték arra, hogy hát mennyire változik az ember ízlése, bőre akár 1-2 hét alatt is. Édeskés, dögös, nőcis illat. Kicsit fűszeres de ez rajtam alig nyilvánul meg, virágos-édeskés lesz a bőrömön. Nagyon finom ez az illat és a tartóssága is egész jó. Végül is egymásra találtunk.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol