Best of Beauty 2019

Shay & Blue

Ár:   16 800 Ft és 29 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   16 800 Ft és 29 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: hóvirág, ciklámen

Szívjegyek: tulipán, szilva

Alapjegyek: fehér csokoládé, fás jegyek

Shay & Blue Black Tulip 10, 5 ml
Ár: 5000/10 ml, 2500/5 ml + Foxpost , Eladó: t_lindus
Állapot: frissen átfújva, Helyszín: Budapest X. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy Foxpost
Shay & Blue - Black Tulip luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2200 Ft, 10ml = 3800 Ft
Ár: 2200 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Yeticica

2019. február 7.

Csak nem birtam magamnal es kellett vennem 10 ml-t. Pedig feltem az elso tapasztalat utan, ott ugyanis a fejjegyben van valami eros szuros illat, amitol lemostam.
De hirtelen jott szilvamaniamnak behodolva visszatertem hozza, es milyen jol tettem. 5 perc utan isteni szilvalekvar illat. Sok mast nem erzek benne, megis parfumkent abszolut hordhato. Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Bigris

2018. december 18.

A szilván kívül semmilyen más illatjegy nem jön elő rajtam. Mintha egy rostos szilvás ivólét szagolgatnék. Nagyon finom, de inkább megenném, mint fújnám :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

GNóri

2018. november 16.

Bár a szilvás illatokkal alapvetően hadilábon állok, a többi illatjegy miatt nagyon kíváncsi voltam rá. Azt gondoltam, hogy a fehér csoki és a hóvirág miatt ez egy finom, krémes, lágyan édeskés parfüm lesz, ezzel szemben egy savanyú, tömény illatot ismerhettem meg. Elsőre a joghurtos-málnás túrórudi jutott róla eszembe, de az nyilván nem lehet, mert az málnás, ez pedig szilvás, így inkább a jó hasonlat szilvás müzli lenne. Van benne rajtam valami nagyon tömény, émelyítő, kekszes/gabonás beütése, ami teljesen elviselhetetlenné teszi. Szívesen megenném, de parfümként necces. Ráadásul azt kell mondjam, hogy éreztem már sokkal finomabb szilvákat is ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Luna1024

2018. október 2.

Gourmand illat azoknak, akik megcsömörlenek a LVEB - La Nuit Tresor - Scandal triumvirátustól. :) Én van, amelyiket szeretem a felsoroltak közül, de elismerem, hogy némelyik ilyen kategóriájú illat nagyon sok és fogfájdítóan édes tud lenni. Ez nem olyan, szerencsére. :) Itt minden összetevő tökéletes arányban van jelen: édes, krémes fehércsoki, lédús szilva, és - ha nagyon koncentrálok - abszolút felismerhető a tulipán illata is. Igazi őszi-téli, mély, telt, nyálcsorgatóan fincsi, balzsamos illat. Pörgött az agyam, hogy mire hasonlít (mert valamire nagyon), és nekem valamiért Sofia Vergara Love-ja ugrik be, csak kevésbé szintetikus, selymesebb formában, szebben összemosott határokkal. Mégis, van benne valami, ami miatt sose került közel a szívemhez, hiába tetszik, nem érzem 100 %-ban magaménak, pedig a környezetem részéről is pozitív fogadtatásban részesült. 10 ml-s fújósom van, néha használgatom, főleg hidegben tud jól esni, de nem sírnám tele a párnámat, ha valaki azt mondaná, mától többé nem viselhetem. Plusz pont, hogy rajtam viszonylag tartós, és ha más niche illatokhoz viszonyítok, nem mondanám brutálisan drágának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Parfuwoman

2018. szeptember 12.

Végigteszteltem az összes Shay& Blue-t Neroliban, legjobban a Blue almond cucumber tetszett és a sós karamellás. Egyetlen, bár komoly hátrányuk van, hogy nem tartósak. Általában 3-4 óra, s hamar bőrközelivé válnak. A black tulip kellemes illat, de nem az én világom. Érezni a cikláment és a fahéjat benne, csoki gondolom ad neki egy kis édes zöngét. Talán még ennek a legjobb a tartóssága, 3 óra után vált csak bőrközelivé, s olyan 4-5 órán át éreztem a csuklómon. A másik kritika, hogy elég gagyi a kupakja, bár lehet, hogy csak a teszteré, de nem hiszem, hogy külön gyártanának neki kupakot. Nem rossz, de lehetne jobb is a tartóssága ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Kisangyalcsillag

2018. szeptember 8.

Nem vagyok egy édes illat kedvelő, de ahogy öregszem, egyre nyitottabb vagyok az illatok felé. Édes, de nem geil, nem cukros. Az eleje egy kicsit alkoholos nekem, de hamar elmúlik.. csudi finomság marad. Szilvás, igen valóban az a legdominánsabb jegy ebben az illatban. A leszáradása nagyon finom, édes is, fás is... puha.. szeretem💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

kisenci

2018. szeptember 7.

Füszeres szilvabefőtt.
Finom és tartós,de nekem nem jön át,hogy másoknak mi tetszik benne.Nincs az hogy szagolgatom magam,hogy de jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Füszeres szilvabefőtt.

RitaL

2018. szeptember 2.

Igazán kényelmes és könnyen viselhető komfortillat, rajtam elsősorban fahéjas szilva, de van benne egy olyan plusz krémesség, ami csakis a fehér csokoládé lehet. Szuper lenne, ha a virágokat jobban érezném körülötte, ez lenne az a kis plusz, ami miatt egyből rohannék megvenni, így azért nem biztos. A legnagyobb kánikulában is kellemes volt viselni, én nem érzem émelyítő vagy gejl édesnek, és cukrászda-illatúnak sem. Könnyed, kellemes, komfortos. Elégedett voltam a tartósságával, nap végére nyilván sokat halványodott, de éreztem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

bodi.kriszti92

2018. augusztus 22.

Belőle is találomra vettem egy kicsi fújóst és fffuuuuuhhhh, óriási!!!! Fogalmam sincs sajnos hogy vajon melyik összetevője lehet, de az egyiktől egyszerűen eldobom az agyam és folyton szaglászom magam. Igazán csak azt sajnálom hogy nem vesz körbe jobban ez az illat (érzik vajon egyáltalán körülöttem?!)........ Érdekes, mert rajtam kb az első 5 percben szilvás, utána ez el is tűnik, és marad egy fűszeres-nyálösszefolyós akármicsoda :D Na ezt rakja össze valaki :''D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Palomita

2018. augusztus 21.

Fűszeres, lédús szilvaillat, ami az idő múlásával bekrémesedik, pici vaníliás tónust kap. Fehércsokinak rajtam nyoma sincs, igaz nem is hiányolom, úgy már sanszos, hogy egy fokkal édesebb lenne annál, mint ami még jólesik.
Tény és való, nem egy túlgondolt alkotás, de nem is kell mindig mindent agyonkreatívkodni. A minőség azonban határozottan érezhető.
A parfüm kiemel, kiegészít, de nem attól válunk különlegessé. Vannak napok, amikor egyszerű finomságokra vágyom, és úgy érzem, ez az illat tökéletesen passzol hozzájuk.

Upd.: Csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy három pasival osztozom az irodán, és hosszú idő óta ez az első illat, ami mindhármójuknak hasonlóképpen tetszik. Ők nem díjazzák a különc darabokat, az az igazság na. A Dzing! tofifis istálló, a La Chasse temetésillat, és még sorolhatnám, mi mindent mondtak oda kőkeményen, őszintén. Viszont ha valami tetszik nekik, azt sem rejtik véka alá, és úgy fest, hogy a (nem parfümán) pasik még mindig az egyszerűen nagyszerű dolgokat szeretik, ahogy egyikük nevén nevezte a szóban forgót: szilvakompót. Éés tényleg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Geraniol, Citral, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.