Shay & Blue

Ár:   14 600 Ft és 26 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. június 26.

Ár:   14 600 Ft és 26 800 Ft

Szívjegyek: neroli, citromlevél

Alapjegy: ciprus

Shay & Blue Blackberry Woods 5ml
Ár: 2200+650 posta házhoz postakész borítékban , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Ár: 4500 Ft plusz postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc , fizetés: Megbeszélés alapján

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

HmM

2021. október 26.

Szemeztem vele egy ideje, mivel imádom a szedret szóval úgy szereztem be belőle mintát, hogy fel voltam készülve a csodára. Finom illat, tényleg az, viszont nem érzem a szedret és rajtam egy az egyben Mexx Pure for Woman, ami anyukám parfümje volt egy darabig és nem szeretem ha olyan illatom van, amiről más valaki jut eszembe :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

vadvirag919

2020. október 1.

Nem vagyok egy nagy niche rajongó - tiszta szerencse, hogy a S&B illatokat nem is tartják sokan annak. Amikor megláttam a nevét ennek az illatnak megjelent egy kép a fejemben - nem foglalkoztam vele, mondván beképzelem. Különben is állítólag niche, nem leszek sznob. Aztán teljesen véletlenül, valami tök más illat rendelése kapcsán kiderült, hogy ebből is tudok mintát kérni (köszi pomme! :) ), és naná, hogy jött. Meg aztán a 100 ml.s üveges... Maradjunk annyiban, hogy a kép helyes volt, és amikor a párom megszaglászta rajtam, akkor csak annyit mondott, hogy: ez te vagy. És igen ez én vagyok.
Fanyar, picit édes, de inkább citrusos, és brutálisan tartós. Hatalmas rajongótábora nem lesz az illatnak, sőt... De hogy nem is fog szembe jönni az utcán az biztos. Sós nasi, citromfagyi, fanyar ízek kedvelői előnyben! Ugyanezek parfüm megtestesülése ez az illat.
A szeder vonalról inkább nem nyilatkozom, utoljára 5-6 évesen találkoztam a gyümölccsel élőben, és akkor nem értettem, hogy valami, ami ilyen szép és nagy és óvott, hogyan lehet ennyire savanyú. Mindazonáltal ilyen összetételű parfüm max. egy tucatnyi, ha lehet a világon. (És annak a fele is inkább a műcitromos illatosító kategória.) Az ambroxan tudja még ezt a feelinget hozni nálam, viszont ha most választanom kellene, akkor a Blackberry Woods a befutó.
Rajtam a mostani hidegebb 10-15 fokos időben is ugyanolyan, mint 35 fokon volt. Abszolút időjárás függetlennek érzem. Nem is a klasszikus értelemben vett parfüm: ezt én magamnak fújom, egész nap érzem, és mennyei.
Azt viszont nem tudnám elképzelni, hogy egy férfi ezt magára akarná fújni, így részemről ez női illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

silence

2020. június 15.

Ez a szedres finomság is Nerolis vakvásárlás volt, egy 30ml-s üvegcse szerető gazdija vagyok.
Kirobbanóan friss, üdítő energiabomba nyárra!
Nem édes-gyümis, hanem friss, citrusos gyümölcsös...
Olyan, mint egy jégkockákkal teli, szedres koktél, citromlevéllel díszítve.
Rajtam nagyon átadja a szeder zamatát, aminek a neroli és a citromlevél hűsítő, élénkítő aláfestést ad.
Pomme-val egyetértve szerintem sem pasis egyáltalán, nem is tudom, miért jelölik unisex-ként.
Egyedül a tartósságával nem vagyok teljes mértékben elégedett, de ezért én sem fogok pontot levonni, mert nyáron amúgy sem az a cél, hogy az illatunkkal kinyírjuk a környezetünket.
Tengerpartra, vízpartra, kánikulai városnézésre a legszuperebb választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Kirobbanóan friss, üdítő energiabomba nyárra!
Nem édes-gyümis, hanem friss, citrusos gyümölcsös...
Olyan, mint egy jégkockákkal teli, szedres koktél, citromlevéllel díszítve.
Tengerpartra, vízpartra, kánikulai városnézésre a legszuperebb választás!

pomme

2020. április 22.

Tudni kell rólam, hogy a szedres parfümökkel sokat próbálkoztam, de mindet annyira utáltam, hogy el nem tudom mondani...
Na ez nem az a szeder VÉÉGRE! Nem a savanyú lekvár-szag, nem a túlérett-megbuggyant szeder, amit egy hete süt a nap, nem is a nyanyás édes-savanyú, amit rózsával szoktak párosítani a még erősebb édes-savanyú hatás kedvéért...
Szóval ez csak nagyon picit, nagyon visszafogottan és természetesen szedres, imádom. Nem ez a fő illatjegy, hanem egy szinten van a többivel. Itt most tavasszal pont ilyen illat van, ha kimegyek az utcára (a pici szedret leszámítva): neroli és ciprus, de egyik sem éles vagy karcos vagy férfias (maga a parfüm szerintem nem uniszex). A citromlevél meg nagyon klasszul kiegészíti az egészet, ad hozzá még egy adag tavaszi frissességet. Nem szeretem se a fehérvirágos, se a ciprusos parfümöket, de ez isteni. Egyedül ha vonnék le csillagot, azt a tartóssága miatt tenném, de mivel amúgy sem egy Salt Caramel kaliberű, karácsonyi atombomba akar lenni, így nem vonok most ezért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol