Shay & Blue

Ár:   £25, £30 és £55   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. március 10.

Ár:   £25, £30 és £55
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2019

Fej: őszibarack

Szív: jég, fekete bodza

Alap: nyírfa

Ár: 8000 ft +posta , Eladó: tomane
Állapot: a kép szerinti mennyiség 100 ml -ből , Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Banki utalást követően postán maradó ajánlott levélként
Shay & Blue White Peaches 30 ml
Ár: 7.000 Ft , Eladó: karolinapoles
Állapot: A képen látható pár ml fogyott belőle, Helyszín: 14. Kerulet, fizetés: Banki utalással, szemelyes átvetel

Asianlover

2021. május 16.

2021. május: eltelt 2 év az első véleményem óta. Lett egy kis üvegesem is :) Nagyon szép illat, nem is édes egyáltalán, így utólag ezt az egyet változtatnám.

2019. május: Vidàm, nyàri, lèdùs, èdes barack :) rajtam abszolùt lineàris, nem egy bonyolùlt alkotàs, ès sajnos a tartòssàga sincs a top-on, de ebben a komolytalan nyàri illatka kategòriàban nem is vetem ezt különösebben a szemère. Aki nem egy Escada-stìlusù, szintetikus gyümölcskoktèlt keres, hanem valami realisztikusat, annak nagyszerű vàlasztàs lehet. Rajtam kifejezetten èdes elejètől a vègèig, egyàltalàn nem az a "vizes", pèldàul Guerlain Mandarine Basilic-fèle gyümölcsillat. Most nagyon nagy örömmel fogom a fùjòsomat elhasznàlni, aztàn majd elvàlik, lesz-e kèsőbb egy egèsz üveg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 16.

Rozicska

2021. május 9.

Sajnos nem működik együtt velem.A kezdeti isteni barack eltűnésével marad egy púderes illat.Úgy szerettem volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 9.

krémparádé

2020. június 15.

A barack, bodza és a jég szupi benne, nagyon szeretem az ilyen frissítő-nyárias illatokat. Csakhát, mint mindig, ott van egy mumus illatjegy is, a nyírfa. Az ilyen nyers és/vagy zöld illaltjegyeket a leszáradásban borzasztóan idegesítően felerősíti a bőröm, én pedig nem szeretem (nyírfa, frissen vágott fű, levelek szaga természetben ok, de parfümben brrr). Így jártam a Dsquered She Light Wooddal is. De megtartottam és használom a mintácskámat, mert amúgy meg szép, nőies, nyárias és minőségi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

melike_0817

2020. június 14.

Igazi, valósághű barackillat, ahogyan előttem már leírták, hűsítő jeges-bodzás illatjegyekkel. Nagyon különleges, nyárra a hőségben telitalálat! Volt belőle egy üvegesem, de aztán valami miatt meg is váltam tőle. Ettől függetlenül nagyon szépen eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

silence

2020. június 1.

Szintén vakvásárlás volt, az itt olvasott vélemények alapján rendeltem Neroliból egy 30 ml-es üvegcsével.
Friss, hamvas őszibarack, hűvös hatású akkordokkal.
Rajtam abszolút nem édes barack, inkább kicsit savanykás, olyan, mint amit félig éretten, kissé ropogósan szednek le a fáról.
Én - gyengéden ugyan - de érzem benne a bodza illatát is, a nyírfa pedig ad neki egy fás alapot, ez nagyon tetszik benne.
Nem egy túlbonyolított parfüm, egyszerűségében rejlik nagyszerűsége!
Aki Escada féle édesebb gyümölcskoktélra vágyik, ne ebben keresse, mert ez egy sokkal letisztultabb, és talán kicsit felnőttesebb illat.
Nem tinilányos, inkább fiatal nőies, harmonikus tisztaság-illat.
Nem hivalkodó, közepes hatósugarú, közepes tartóssággal. Rajtam egy fél napig kellemesen érezhető, utána azért elbírja a frissítést a nap további részére.
Barack rajongóknak mindenképp ajánlanám, de jó választás mindazoknak, akik nyárra egy hűvösebb hatású, nem ragacsosan édes gyümölcs-illatot keresnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 1.

Friss, hamvas őszibarack, hűvös hatású akkordokkal.
Nem egy túlbonyolított parfüm, egyszerűségében rejlik nagyszerűsége!
Nem tinilányos, inkább fiatal nőies, harmonikus tisztaság-illat.

EvaO93

2020. május 11.

Már nagyon régóta vágytam egy új illatra. Ahogy beköszöntött a melegebb időszak, valami gyümölcsös, nőies hűsítő illat után kezdtem el leginkább sóvárogni. Egy barátnőmmel teljesen spontán életünkben először (de nem utoljára) betértünk a Neroliba. Az eladó hölgy ajánlott több illatot is, de ez volt az, amit ahogy megéreztem, nem tudtam letenni róla. Pontosan a vágyaimnak megfelelő. A legtökéletesebb elegy, semmiből nincs túl sok, vagy túl kevés benne. Úgy tökéletes, ahogy van. A tartóssága is kielégítő, bár lehetne talán egy parányit intenzívebb/ nagyobb hatósugarú. Ezt mondjuk némileg több fújással el lehet érni. Ez a 30 ml jelenleg a legféltettebb kincsem, magammal hozom aludni, leteszem magam mellé az éjjeliszekrényre a dobozában. Nézegetem, szaglászgatom, imádom és rajongok érte. Ez a csoda olyan, mint az első nagy szerelem, ami ha el is múlik, örökre emlékszik majd rá az ember. Ilyen illatúnak képzelem az ösvényt, a kaput, amely a Niche illatok világába csábít. Velem legalábbis ez történt. Szintet léptem vele, általa. <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

aidanne

2019. szeptember 22.

Egy illat, ami annyira megfogott, hogy egy hettel a szaglaszasa/kiprobalasa utan jott velem uvegeben haza. Altalaban honapokat toltok szaglaszassal, agyalassal, hogy kell e nekem az adott parfum vagy sem. De rajta nem gondolkoztam tul sokat. Talan azert is nem, mert szerettem volna egy olyan parfumot, amit nem is igazan parfumnek lehet beazonositani, hanem hogy is irjam le? 🧐 Mintha frissen lenne mosva a hajam valami finom, taplalo samponnal, vagy egy kellemes testapolo, amibol erzodik, hogy apolt illatom van. Amikor megolelnek az emberek, azt erezzek: hmm micsoda finom, ledus barack illata van, friss, zamatos 😄 Na valami ilyesmi...
Eddig akarhanyszor voltak barackos illataim, mind tul adtam rajtuk, mert bar mindenhogy imadom a barack puha, gyumolcsos illatat, mindig csak ugy volt jelen, hogy agresszivan elnyomta a tobbi jegyet. Itt arrol van szo, hogy bar a feher husu, ledus barack total foszerepet jatszik az illatban, megis a jeges jegy es a bodza valami elkepesztoen szeliditi meg ezt az amugy nektar edes jegyet, es tenyleg egy hibetetlenul kellemes, hamvas barack jellege lesz ( no, nem am rosszra gondolni😄) Szoval aki nem feltetlen szereti az edeset, de ettol meg kedveli a gyumolcsos illatokat ami uj fimenziot nyithat parfumre, igazan megeri kiprobalni. Imadom. Nemtom’ meddig, de az biztos, a napsugaras oszben csodalatos ebbe az illatba burkolozni, mintha a nap sutne vegig egy jol apolt erzessel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Phoenix19

2019. május 9.

Féltem picit tőle, nehogy az a légfrissítős-öblítős őszibarack illat legyen. Szerencsére nem az. Gyümölcsillatokban a barackos jegyzetektől mindig tartok egy kicsit, mert találkoztam már barackpálinka illattal is parfümben. De ez egy nagyon finom hamvas,őszibarack illat, hűvös, friss, én nem érzem édesnek, annyira édes csak, mint maga a gyümölcs. Valóban van benne egy jeges akkord, ami nagyon kellemessé teszi a nyári melegben, mint egy finom őszibarack koktél jégkockákkal, a bodza kevésbé érezhető, fás jegyek úgy szintén. Ízléses gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 9.

Kisangyalcsillag

2019. április 27.

Sajnos csak a barackot érzem, nagyon lédús, nagyon édes. Szeretném érezni a bodzát, de nem érzem. 😔😔Leszáradásában ott van némi fásság, de csak nagyon halványan. Kár😔.
Az igazat megvallva, nem szeretem a gyümölcsös illatokat, egyetlen van a gyűjteményemben, Hermés Mandarine Ambree.
Nem rossz illat ez, de nem az enyém.
A Keresztlányomnak fogom adni a kis fújósomat, az Ő fiatalságához jobban fog illeni😉😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

Nem rossz illat ez, de nem az enyém.

pomme

2019. március 23.

Új nyári kedvencem lesz :) Őszibarack és bodzás jégkása illata van, rendesen érzek benne valami hűsítő illatjegyet, úgyhogy nem hülyeség a "jég illatjegy" Fragin. :D Fásságot nem érzek benne, csak valami szárazabb illatot a végén, de fának nem mondanám. Nem cukrosan émelyítő, el tudom képzelni, hogy egy férfi bőrén is nagyon finom, de ha nem mondják, hogy uniszex, nem jöttem volna rá. Gyümis-vizes, frissítő finomság, amilyen egyszerű, olyan jó. :) Nem volt még bodzás parfümöm, de ezek után jobban figyelem majd, hátha még szembejön valami hasonló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Linalool, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol