Shea Moisture

Ár:   $13.99   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. július 9.

Ár:   $13.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Mélykondicionáló, hajerősítő és helyreállító pakolás sérült, törékeny vagy kémiailag kezelt hajra.

Ár: 2700 , Eladó: Jonesy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Milebi

2021. február 24.

Sajnos nekem nem vált be. B2-es göndörségű, vékonyszálú, magas porozitású a hajam és borzasztó lett tőle és a samponjától. Teljesen kiszárította és ragacsossá tette. Azért a három csillag, mert a nővérem is kipróbálta, neki inkább alacsony porozitású a haja és erősebb, dúsabb, mint az enyém és neki bevált. Akinek vékonyabb, lágyabb a haja semmiképp se vegye meg, mert nagyon nehéz, tele van olajjal és vajjal, ami a mi hajunknak nem tesz jót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Bellana

2021. január 6.

Kellett egy pár alkalom, mire kitapasztaltam hogy jó nekem, de sikerült és nagyon szuper lett utána a hajam! 3 rétegben viszem fel hajmosás után és becsavargatom a tincseim az ujjaimmal, annyit viszek fel, hogy megmaradjanak a tincsek becsavarva, majd várok fél órát, amíg meg nem keményedik, utána leöblítem alaposan. 2-3 naponta mosok hajat és addig végig megmarad ez a lágy, vaniliás illata, elnyomja minden másnak az illatát, de nem bánom :D És a lényeg, hogy szuper puha, fényes lesz tőle a hajam, segített, hogy kevésbé legyen töredezett a hajvégem és ez után sikerül elérnem mindig a legszebb loknikat :) 2b-c/3A hajam van, magas porozitással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

Anna-

2020. november 30.

Biztos velem van a baj, lehet nem jól használom. Próbáltam már úgy mint egy sima pakolást, sampon után fenn hagyom 5-10 perc, lemosom és kész, vagy ahogy a dobozára is írva van, fenn hagytam 30 percig, meleg törölközőt tettem fel, stb, de sehogy sem lett olyan hű de puha a hajam, maradt az a szénakazal állapot, ami előtte is volt. :( pedig nagyon szeretném szeretni. A samponját imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Lorna

2020. július 15.

Imádom az illatát. Édes sütemény agyagos felhanggal. Az eddig használt She Moisture termékek illatai mind vetekedtek egy finom desszert illatával.
Januárban rendeltem (én is Lookfantasticról) két Shea Moisture hajmaszkot, és két Shea Moisture mintát. A teljes nagy adag, 354 ml, a legtöbb itthon kapható hajmaszk inkább 200 ml szokott lenni. Július közepe van, és még van benne annyi, hogy egy-két hónapig még biztos elég lesz. Nagyon sokáig elég.
Jó összetevőlista, nemcsak rányomják hogy zöld, hanem tényleg természetes, jó összetevők vannak benne. Fair-trade. Ott van a megható családi vállalkozás története a dobozon.
Szilikonmentes, és mégis ápolja a hajat.
Szóval tökéletes lenne, ha nem lett volna nagyon pattanásos a hátam mialatt használtam. Gondolom a kókuszolaj az összetevőlista elején a 4-es komedogén indexével a ludas. A hátam nem szokott pattanásos lenni. Ezen kívül eddig egyszer történt ilyen velem akkor is egy nagyon ápoló hajmaszkot választottam.
Annyira tetszik az illata meg minden hogy úgy kell lebeszélnem magam, hogy ne próbáljak tovább kísérletezni a márkával.
Eddig ezt próbáltam (agyagos-süti illat télre, kedvenc) a 10 in 1 Superftruit complex (gyümölcsös, nyárias,kedvencno. 2) Manuka Honey Mafura Oil ( agyagos mézes illat) és a Weightless coconut water maszk (kókuszos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Szilikonmentes, és mégis ápolja a hajat.

xxs

2019. szeptember 19.

Mesés. Amúgy vigasztalhatatlan, lapocka közepéig érő hajamra 2 egymás után következő hajmosásnál használtam egy héten belül, onnantól már elég volt egy sima balzsam egy darabig. Nagyon kevés fogyott a giga tégelyből, bár csak közepes sűrűségű hajam van, vékony szálú. Úgy nézem, még 20 alkalomra tuti elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

MrsNegy

2019. július 13.

Először egy kis mintacsomagom volt belőle, az nagyon megtetszett, és azt a keveset is sok hajmosáshoz tudtam használni, ezért megvettem a teljes kiszerelést, és jól tettem. Kicsit drágálltam, de elég sokat adnak, és nagyon sűrű a cucc, szóval így bőven megéri.

Kevés is elég, kb 10 percig hagyom a hajamon, néha törölközőbe csavarva, néha nem, mindenhogy jó. A végeredmény puha selymes és jó illatú haj.
Hosszú, hátközépig erő, melírozott sötétszőke, egyenes-hullámos hajam van, és a kedvencem lett.
(Nem reklám, de én lookfantastic-ról rendeltem, általában egy hét alatt megjön a cucc, ingyenes szállítással, és lehet keresni cashback (pénz visszafizető) oldalakat is, ahol 7-5%-ot a rendelés összegéből visszaadják.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 13.

oaxaca

2019. május 25.

Nekem egyenes, vékony szálú hajam van és arra is nagyon jó. Az illata valami isteni, kakaós vaníliás. A hajam puha, szép, illatos. Ez a márka nagyon jó, minden termékéből hihetetlen keveset kell használni, de a hatásuk nagyon jó. Mást is ki fogok próbálni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

bjudit88

2018. július 31.

Nagyon szeretem. A göndör hajamat mindig egészségesebbnek és puhának érzem a használata után. Kérdés ki hol szerzi be? Én nagyon szenvedek honnan rendeljek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Jonesy

2018. július 18.

Nagyon szeretem, tényleg selymesen puhává teszi a hajat. Az illata kellemes és sokáig elég, újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

DorothyHK

2018. július 17.

Legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Göndör hajam van amit nagyon gyakran hajszárítóval szárítok, így állandóan egy száraz szénakazal volt a fejem tetején egészen addig míg fel nem fedeztem ezt a csodaszert. Nagyon kellemes illata van és emlékszem, már az első használat után lényegesen puhább lett tőle a hajam (beleértve a töredezett hajvégeket is). Jelenleg elutazás miatt nélkülöznöm kell és ez sajnos nagyon meg is látszódik a hajamon. Már másodjára vettem újra és nagy valószínűséggel életem végéig hűséges leszek hozzá, ugyanis eddig semmi se ért a nyomába. Mindenkinek ajánlom aki száraz, töredezett hajjal rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Keratin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Niacin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.